Найневибагливіші квіти для дачі – фото та назви (каталог)

Найневибагливіші квіти для дачі: фото та назви

Доглянутий і красивий сад завжди вимагає багато часу та праці. Звичайно, це підходить не всім дачникам, адже хочеться просто відпочити в оточенні краси та зелені. Тому ми з’ясували, які квіти для дачі найневибагливіші у догляді та утриманні. Ділимося назвами, особливостями та фото!

1. Безвременник

Ніжна і витончена квітка віддає перевагу півтіні і злегка вологому грунту. Він добре виглядає в альпінаріях, при прикрасі газонів, вздовж чагарників та контейнерах.

Безмінник - найневибагливіші квіти для дачі

2. Чорнобривці

Як мінімум кілька сортів із десятків різновидів чорнобривців зустрічалися кожному. Вони такі популярні, тому що після висадки практично не потребують участі людини.

Оксамити - Найневибагливіші квіти для дачі

3. Ботанічний тюльпан

Розмаїття сортів ботанічних тюльпанів вражає всіма відтінками веселки. Це багаторічник, тому тобі не доведеться заново вкопувати цибулини щороку.

Ботанічний тюльпан - Найневибагливіші квіти для дачі

4. Енотера

Яскрава яскрава квітка швидко і сильно розростається, тому підходить для заповнення клумб. Він добре почувається на бідному ґрунті, не боїться посухи та сонця.

Енотера - Найневибагливіші квіти для дачі

5. Барвінок

Серед красивих і ніжних ґрунтопокривних кольорів чудово виглядають декоративні барвінки. Зростають вони переважно в тіні, тому що пряме сонячне проміння їм протипоказане.

Барвінок - Найневибагливіші квіти для дачі

6.Петунія

Петунії примітні буйством забарвлень і тонким, ніжним ароматом. Бутони нагадують маленький грамофон і виростають набагато більшими на сонячних ділянках.

Петунія - Найневибагливіші квіти для дачі

7. Ірідодиктіум

За складною назвою ховається гарний та ефектний первоцвіт, який прикрасить кам’яні сади та рокарії. Їм достатньо сонця та легкого ґрунту, перемішаного з піском.

Ірідодиктіум - Найневибагливіші квіти для дачі