Найневибагливіші квіти для дачі – фото та назви (каталог)

Найневибагливіші квіти для дачі: фото та назви

Доглянутий і красивий сад завжди вимагає багато часу та праці. Звичайно, це підходить не всім дачникам, адже хочеться просто відпочити в оточенні краси та зелені. Тому ми з’ясували, які квіти для дачі найневибагливіші у догляді та утриманні. Ділимося назвами, особливостями та фото!

1. Безвременник

Ніжна і витончена квітка віддає перевагу півтіні і злегка вологому грунту. Він добре виглядає в альпінаріях, при прикрасі газонів, вздовж чагарників та контейнерах.

Безмінник - найневибагливіші квіти для дачі

2. Чорнобривці

Як мінімум кілька сортів із десятків різновидів чорнобривців зустрічалися кожному. Вони такі популярні, тому що після висадки практично не потребують участі людини.

Оксамити - Найневибагливіші квіти для дачі

3. Ботанічний тюльпан

Розмаїття сортів ботанічних тюльпанів вражає всіма відтінками веселки. Це багаторічник, тому тобі не доведеться заново вкопувати цибулини щороку.

Ботанічний тюльпан - Найневибагливіші квіти для дачі

4. Енотера

Яскрава яскрава квітка швидко і сильно розростається, тому підходить для заповнення клумб. Він добре почувається на бідному ґрунті, не боїться посухи та сонця.

Енотера - Найневибагливіші квіти для дачі

5. Барвінок

Серед красивих і ніжних ґрунтопокривних кольорів чудово виглядають декоративні барвінки. Зростають вони переважно в тіні, тому що пряме сонячне проміння їм протипоказане.

Барвінок - Найневибагливіші квіти для дачі

6.Петунія

Петунії примітні буйством забарвлень і тонким, ніжним ароматом. Бутони нагадують маленький грамофон і виростають набагато більшими на сонячних ділянках.

Петунія - Найневибагливіші квіти для дачі

7. Ірідодиктіум

За складною назвою ховається гарний та ефектний первоцвіт, який прикрасить кам’яні сади та рокарії. Їм достатньо сонця та легкого ґрунту, перемішаного з піском.

Ірідодиктіум - Найневибагливіші квіти для дачі

8. Настурція

Крім яскравих кольорів настурції окремої уваги заслуговують її красиві великі листи округлої форми. Бутони та насіння квітки навіть використовують у кулінарії для декору та як окрему страву.

Настурція - Найневибагливіші квіти для дачі

9. Бруннера

Ніжні блакитні квіточки розпускаються наприкінці ваги і добре розростаються в тіні або під деревами.Є багато декоративних сортів інших відтінків, навіть зі строкатими пелюстками.

Бруннера - Найневибагливіші квіти для дачі

10. Календула

Календула – це не тільки дивовижний цілющий ефект, але й невибагливість на дачі. Вона розростається маленькими акуратними кущиками, усипаними яскравими квітами.

Календула - Найневибагливіші квіти для дачі

11. Крокус

Витончені крокуси, залежно від сорту, цвітуть весь сезон: є навіть осінні краєвиди. Їхні різнокольорові групи чудово виглядають на газоні або в альпінаріях.

Крокус - найневибагливіші квіти для дачі

12. Традесканція

При регулярному поливі традесканція чудово почувається в тіні і легко розмножується самостійно. Цікаво виглядають химерні квіти з пір’яною серединкою.

Традесканція - Найневибагливіші квіти для дачі

13.Люпин

Високий і витончений люпин при грамотній висадці розквітає двічі за сезон: на початку літа і ближче до осені. Він не потребує постійних підживлень і добре почувається на закисленому грунті.

Люпін - Найневибагливіші квіти для дачі

14. Мускарі

Ефектна квітка чудово почувається під листопадними деревами та в групових посадках. Він потребує тепла та сонця, а ще – погано переносить мінеральні добрива.

Мускарі - Найневибагливіші квіти для дачі

15. Левовий зів

Великі кисті-суцвіття легко виростають на стеблах до метра і цвітуть все літо за мінімальних зусиль з твого боку. Є більш компактні та навіть карликові сорти левового зіва.

Левовий зів - Найневибагливіші квіти для дачі

16. Волошка

Яскравий і барвистий багаторічний волошка на сонячній ділянці росте на будь-якому ґрунті і абсолютно невибагливий.Він добре поєднується з іншими трав’янистими рослинами та доповнює декоративні композиції.

Волошка - Найневибагливіші квіти для дачі

17. Нарцис

Сонячні нарциси знайомі всім квітникарам, але не всі знають, як багато сортів існує насправді. Вони хороші в клумбах, міксбордах, робітках і під деревами. Цікава особливість: цибулини нарцисів не бояться гризунів.

Нарцис - Найневибагливіші квіти для дачі

18. Соняшник іволистий

Свою назву яскрава жовта квітка отримала за характерну форму листя та пелюсток. Єдине, що потрібно від тебе після висадки – це регулярне обрізання, щоб квітка не витягувалася надто сильно.

Соняшник іволістий - Найневибагливіші квіти для дачі

19. Турецька гвоздика

Дрібна та акуратна турецька гвоздика тішить тривалим цвітінням.При чудових декоративних властивостях вона зовсім не потребує специфічного догляду.

Турецька гвоздика - Найневибагливіші квіти для дачі

20. Герань

Основна перевага герані – у її надзвичайному розмаїтті сортів, причому відрізняються вони не лише відтінком. Можна вибрати квіти для будь-яких умов та з різними термінами цвітіння.

Герань - Найневибагливіші квіти для дачі

21. Пушкінія

Ніжні та білі пушкінії занадто недооцінені, порівняно з іншими дрібнолуковичними кольорами. І даремно, адже вони зовсім не вимагають складного догляду: можна сміливо посадити та забути.

Пушкінія - Найневибагливіші квіти для дачі

22. Купальниця

На вологому ґрунті в півтіні найкраще почувається купальниця. Її використовують для оформлення сирих тінистих куточків саду або навколо водойм. Довге цвітіння триває із квітня до серпня.

Купальниця - найневибагливіші квіти для дачі

23. Запашний горошок

Запашний горошок по праву вважається одним із найкрасивіших кольорів у світі. Це невибаглива ліана, яка підходить для прикраси плетених огорож, альтанок та інших вертикальних поверхонь.

Запашний горошок - Найневибагливіші квіти для дачі

24. Хіонодокс

Квіти хіонодоксів, що розпустилися, нагадують химерні зірочки з градієнтним забарвленням. Вони зовсім не вимогливі до освітлення та вологості, тому досить родючого ґрунту.

Хіонодокс - Найневибагливіші квіти для дачі

25. Айстри

Астри хороші не лише своєю невибагливістю, а й величезною різноманітністю сортів небанальних форм та розмірів. На дачі досить регулярно поливати квітку та періодично розпушувати землю.

Айстри - Найневибагливіші квіти для дачі

26. Дербенник

Довгі ніжні суцвіття-мітелки бездоганно виглядають у міксбордах та інших композиціях. Це ідеальна квітка для найважчих ґрунтів та болотистій місцевості.

Дербенник - найневибагливіші квіти для дачі

27. Аквілегія

Чарівна аквілегія – ніжний та гарний багаторічник, який можна вирощувати навіть під відкритим сонцем. Навіть без квітів витончені ажурні кущики виглядають дуже добре та привабливо.

Аквілегія - Найневибагливіші квіти для дачі

28. Космія

Дуже ніжна космея з ажурними пелюстками прикрашає дачу та створює романтичну атмосферу до трьох місяців. Вона чудово почувається на дуже бідних ґрунтах і не любить надмірні підживлення.

Космея - Найневибагливіші квіти для дачі

29.Доронікум

Доронікум трохи нагадує ромашку, але відрізняється від неї насиченим жовтим кольором. Це сонцелюбна рослина, яка заповнює собою невеликий проміжок між первоцвітами та цибулинними квітами.

Доронікум - Найневибагливіші квіти для дачі

30. Астильба

Астильби примітними великими та яскравими суцвіттями-мітелками всіх відтінків рожевого та бузкового. Для активного розвитку вони люблять півтінь і вологий водопроникний ґрунт.

Астильба - Найневибагливіші квіти для дачі