Конверт орігамі: схеми, інструкції та способи як скласти паперовий конверт

Майстер-клас по складанню конверти з паперу в техніці орігамі. Найкрасивіші варіанти, а також багато незвичайних ідей можна дивитися на фото.

Хоча зараз є величезна кількість готових паперових конвертів, це не скасовує цінності власноруч зробленого орігамі. Адже в ньому відчувається теплота і турбота людини, який постарався зробити приємно. Є безліч різновидів орігамі конвертів, в залежності від мети послання і його вмісту. Якщо вас це зацікавило, то далі вас чекає кілька цікавих інструкцій як зробити конверт своїми руками.

В подібний конвертик можна упакувати лист, гроші, листівку і т. д. Якщо є привід то ви легко прикрасите і сам конверт, наприклад, на день святого Валентина додасте до конвертику сердечко, так само можна зробити конвертик сюрприз, з подвійним дном для більшого ефекту

Не варто задовольнятися простим білим папером, а по можливості використовувати спеціальний папір, кольоровий, та навіть старі шпалери.

Існує велика кількість способів збирання, в цій статті ви побачите не складні покрокові схеми для складання, і фото орігамі конвертів які у вас вийдуть буквально за пару хвилин.

найпростіший конверт

Такий варіант складання конверта дуже простий. Готовий конверт може використовуватися для самих різних цілей, передачі листа, грошей, записки. Нам потрібен буде лише квадратний аркуш паперу. Нижче є докладна інструкція, як зробити конверт.

Інструкція зі складання:

Кладемо папір вершиною до себе, якщо тільки одна сторона паперу кольорова, потрібно починати з протилежного. Притискаємо ліву частину до правої.

Розкриваємо. Притискаємо верх і низ. Розкриваємо. Лівий зовнішній кут потрібно притиснути до центру. Теж робимо з правим. Верхній кут також прикладаємо до центру.

Одержавши лінію згину, повертаємо в попереднє положення. Зараз піднімаємо до тільки що з’явився позначки нижній кут.

Пропрасовуємо згин і відкриваємо, складаємо нижній кут до отриманої лінії. Загинаємо до того місця праву і ліву частину. Висуваємо вперед середній елемент, і зробивши зворотну складку, кладемо його над бічними частинами.

Складаємо нижню частину, як це зазвичай буває у конвертів, а центральну запускаємо всередину. Якщо є бажання його можна приклеїти.