Орігамі машина з паперу – покроковий опис, як своїми руками зробити саморобку

Майстер-клас по складанню машинки в техніці орігамі своїми руками. Великий вибір ідей з фото та описом створення орігамі в домашніх умовах.

Виготовлення паперових моделей — це захоплююча і нескладне заняття, яке викликає величезний інтерес у дітей і дорослих. Про найширшої популярності цього напрямку рукодільного майстерності можна судити з того, що в світовій павутині опубліковані десятки і сотні фото орігамі машин.

Можна відразу приступати до роботи

Нижче буде розказано, як зібрати автомобіль з паперу власними силами. Для цього не знадобляться ніякі особливі інструменти і матеріали. Все необхідне для початку роботи в будинку вже є.

Починати краще з простих моделей

Неважко здогадатися, що це папір, канцелярський клей і ножиці офісні. Тому, хто ще не пробував свої сили у складанні паперової машини, бажано почати цей експеримент з найпростішого варіанта, в якому переважають прямі лінії.

Нижче будуть надані інструкції щодо того, як зробити машинку орігамі і самого примітивного типу, і ускладненою тривимірної різновиди, і наділену кузовом з гоночними обрисами.

Контроль повинен бути помірним

При всьому тому, що дітям на перших порах знадобиться активна допомога дорослих, починаючи з визначеного моменту варто надати їм повну свободу для творчих пошуків. Це дозволить юним учням домогтися у мистецтві орігамі вражаючих успіхів.

Елементарна модель для придбання навичок

З тієї причини, що дрібна моторика рук у малюків ще не розвинена, є сенс запропонувати їм найбільш просту різновид орігамі.

Нехай прискіпливих батьків не бентежить той факт, що у даної моделі колеса будуть трикутними. Дитяче уяву моментально пожвавить навіть таку незвичайну модифікацію.