Дракон орігамі поетапно своїми руками – фото кращих ідей + інструкція, як скласти дракона своїми руками

Великий вибір свіжих ідей щодо складання дракона з паперу в техніці орігамі. Інструкція для початківців з докладним описом всіх етапів створення вироби.

Дракон – тварина, мелькавшее в міфології багатьох східних країн. Протягом довгого часу дракон був символом Китаю і миготів у міфах азіатських народностей. Тому однією з популярних виробів у вигляді орігамі є саме дракони.

Так як же можна зробити моделі, які зазвичай зображуються на фото орігамі дракона, при цьому маючи під рукою лише клаптик паперу? Насправді такі моделі зробити набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Навіть існує інструкція як зробити орігамі дракона.

Формування «бази»

Для того, щоб створити простого дракона без вишукувань та інших додаткових надбудов, необхідний аркуш паперу 19 х 19 х сантиметрів. Квадратик необхідно зігнути кілька разів. Таким чином, на папері створюються вигини, за якими згодом можна продовжувати роботу.

Коли вигини з’явилися, можна вже згинати клаптик в чотири прямокутних трикутника.

Початкове тіло

Зігнувши аркуш паперу на чотири прямокутних трикутника, їх можна починати згинати. Краще починати процес з катетів вийшла фігури.

Але просто загинати трикутники не можна, так як потім крила можуть не сформуватися, або ж вони будуть неоднакові.

Згинати трикутники необхідно таким чином, щоб пізніше залишався маленький вигин. Цей вигин після згинання прямокутного катета і гіпотенузи, потім можна вигнути вгору і покласти на зігнуті частини фігури.

Подібні операції потім робляться і з іншими отриманими фігурами. Необхідно все робити точь-в-точь, як і з першим трикутником.

Згини вгору

Закінчивши зі згинанням прямокутних трикутників, вийшли вигини, поверх яких розташувалися маленькі фігурки, які потім будуть зображувати певні частини тіла дракона. Але вони поки що почекають.

Перевернувши фігуру іншою стороною, виявляється, що вийшов квадрат перетворився в ромб. Інша частина ромба згинається в напрямку вгору. Для цього необхідно поставити паперовий фрагмент у вертикальне положення і зігнути по вигинах.

Зігнутий вертикальний ромб після цих дій опускається вниз, у бік півдня. Тим самим, створюється чергова лінія вигинів, яка потім дозволить майбутньому дракона з паперу обзавестися іншими, не менш важливими частинами власного тіла.