Паперовий кораблик орігамі з паперу: 90 фото кращих ідей + інструкція, як скласти своїми руками

Проста інструкція з злагодження кораблики з паперу в техніці орігамі. Майстер-клас для початківців з фото і описом всіх етапів створення орігамі.

Орігамі – це вид мистецтва, який прийшов до нас з Японії. Він здобув велику популярність у всьому світі. З’явилися навіть курси для людей, бажаючих повною мірою освоїти цю незвичайну технологію, завдяки якій можна фігурно скласти папір і при цьому не використовувати ножиці, але і клей.

Сьогодні багато діти і дорослі проявляють інтерес до цього мистецтва, але у них немає можливості відвідувати спеціальні курси. Тому спробуємо максимально просто і доступно розповісти, як можна скласти паперовий кораблик в цій техніці, не маючи жодних навиків і не навчаючись цьому раніше.

Зробити це набагато простіше, ніж дехто вважає. Особливо, якщо використовувати покроковий складання кораблика своїми руками.

Існує єдина схема орігамі?

Перш ніж розпочати більш детально розглядати сам процес виготовлення паперового корабля, слід зробити важливе застереження. Справа в тому, що деякі люди, які раніше ніколи не займалися подібним, вірять в існування якоїсь єдиної схеми, яка є універсальною і її можна постійно використовувати. Мабуть, це найбільша помилка. Оскільки в дійсності такої схеми просто не існує.

Якщо говорити саме про те, як скласти кораблик з паперу, то зробити це можна 15 способами. Звичайно, є більш складні схеми, які рекомендується використовувати в тому випадку, якщо у людини вже є якийсь досвід. Адже вони занадто складні для початківців.

Розібратися в тому, як їх правильно використовувати зможуть лише ті майстри, які вже встигли розібратися з самими простими схемами і вони не викликають у них ніяких утруднень.

Іншими словами, початківцям слід спочатку використовувати більш прості методи, щоб швидше досягти необхідного результату. Подібне допоможе заощадити час і матеріали. Адже ймовірність того, що людина зробить помилку, роблячи орігамі, використовуючи просту методику, є мінімальною.