Як скласти лисицю в техніці орігамі з паперу своїми руками поетапно (100 фото ідей)

Цікаві варіанти злагодження вироби лисиця з паперу в техніці орігамі своїми руками. Фото та майстер-клас з описом всіх етапів створення орігамі.

Тварини здавна є невичерпним джерелом для творчості, а лисиця – це, безумовно, популярний герой російських казок і тому дуже улюблена сучасними дітьми. У даній статті буде запропонована детальна інструкція як зробити лисицю орігамі.

Орігамі лисиця: матеріали

Для виготовлення вироби будуть потрібні наступні матеріали:

  • 2-стороння і 1-стороння кольоровий папір;
  • оченята, виконані з паперу,
  • фломастери,
  • простий клей.

Орігамі лис: найпростіший варіант

Цей спосіб виготовити виріб лисиця орігамі своїми руками досить простий, інші – складніше, однак у багатьох деталях схожі.

Варто відзначити, що при застосуванні паперу однакового розміру можуть утворюватись лисиці, що відрізняються за своїми габаритами. Тут все буде залежати від обраного способу виготовлення вироби і кількості складань: чим більше маніпуляцій зроблено, тим менше лисиця.

Процес виготовлення

В даному випадку покрокова схема для складання інтуїтивно зрозуміла, з нею зможуть впоратися навіть зовсім маленькі діти. Лисиця буде складатися з двох частин, з’єднаних в єдине ціле. Для виготовлення потрібні 2 паперових відрізка одного розміру у формі квадрата.

Виготовлення голови

Для виготовлення голови лисиці потрібно взяти відрізок паперу, після чого скласти його навпіл, з’єднавши протилежні кути, і акуратно загладити згин, тут має сенс скористатися звичайною лінійкою.

Бічні кути отриманої фігури слід підняти догори. Необхідно прагнути до того, щоб підняті куточки знаходилися приблизно на одній лінії, оскільки це лисячі вуха. Внизу, відповідно, вийде вузенький прямий кут.

Тепер треба перевернути паперовий відрізок на іншу сторону, після чого приклеїти або намалювати очі і носик. Голова лисиці закінчена.