Танк орігамі з паперу: 100 фото кращих ідей + інструкція, як скласти танк своїми руками

Простий майстер-клас з злагодження незвичайного танка з паперу в техніці орігамі. Великий вибір ідей, на фото, а також готових схеми від майстринь.

Знайомство з орігамі у багатьох починається з літачків, корабликів. Ці вироби вміють робити практично все. А от як зробити танк мало хто знає. Створення танка орігамі процес досить цікавий і в той же час непростий. Складність полягає в тому, що не використовується клей. Дана інструкція як зробити танк вам в допомогу і ви зможете порадувати свою дитину цікавою виробом.

Для роботи нам знадобляться:

  • Папір формату А4 (зелена бажано з обох сторін)
  • Лінійка
  • Ножиці
  • Червона папір для виготовлення зірочки

Покрокова інструкція створення орігамі танка

Танк можна зробити будь-якого розміру. Ми ж розглянемо приклад орігамі танка з паперу формату А4. Бажано, щоб лист був зеленого кольору. Для правдоподібності. Можна роздрукувати на кольоровому принтері. Фото танка орігамі можна легко знайти в інтернеті.

Виготовлення нижній частині танка

Маємо зелений лист перед собою в альбомній орієнтації, тобто довгою стороною до себе. Складаємо аркуш навпіл по довжині

Розрізає аркуш паперу по довжині на дві рівні частини. Для того, щоб не вираховувати, можна просто скласти папір навпіл по довжині і розрізати. У вас повинні вийти два листа розмірами 10*30 см (10 см висота 30 см довжина).

Одну частину паперу, розрізаємо навпіл. Тільки вже не по довжині, а по висоті. У вас повинні вийти два листа розмірами 10*15 см (висота 10см, 15 см довжина).

Беремо перший лист 10*30 см і загинаємо правий верхній кут так, щоб сторони були рівні. Повинен вийти трикутник. Потім розкриваємо його і робимо те ж саме тільки з правим нижнім кутом і далі розкриваємо.

Те ж саме робимо з протилежною стороною листа.

Перевертаємо листок верхнім боком до столу. Праву сторону листа загинаємо вліво в місці перетину ліній згину. Розкриваємо.

Те ж саме робимо і з протилежною стороною листа.

Знову перевертаємо листок верхнім боком до столу, т. е. в початкове положення.

Повертаємо лист у вертикальне положення, тобто короткою стороною листа до себе. У верхній частині аркуша натискаємо одним пальцем замість перетину ліній згину. В цій точці лист повинен продавитися, а з країв трикутники будуть прагнути вгору.

Ці трикутники зводимо один до одного і згинаємо. Повинен вийти трикутник. Загалом лист буде нагадувати високий будиночок з дахом.

З іншою стороною листа проробляємо те ж саме.

У верхній частині аркуша беремо нижній правий кут трикутника і згинаємо до верхньому кутку. Те ж саме робимо і з лівою стороною трикутника. Повинен вийти маленький ромб.

Кут правої сторони ромба згинаємо до центру ромба. Робимо те ж саме з лівою стороною ромба. Повинен вийти шестигранник з ріжками.

Перевертаємо лист і згинаємо правий нижній кут трикутника до верхньому кутку. Загалом робимо ромб.

Загинаємо незайману праву бічну частину листа до центру, а потім ліву.

Перевертаємо листок верхнім боком до столу. І з’єднуємо протилежні сторони, ромб з шестигранником, так щоб трикутники ромба опинилися під ріжками шестикутника.

Для цього боку на яких розташовані ріжки піднімаємо вгору, тобто один до одного і вставляємо в ромб. Потім ріжки опускаємо і загладжується пальцями. Це і буде вежа нашого орігамі танка з паперу. Загальний план деталі буде нагадувати великий перстень.

Притискаємо до столу вийшла деталь так, що башта танка опинилася рівно посередині і продавлюємо пальцями місця згину, отримуємо передню і задню частину танка.

Перевертаємо деталь верхнім боком до столу і загинаємо кути в невеликі трикутники. Трикутники мають бути однакового розміру. Повинно вийти чотири трикутника.

Распрямляем трикутники і загортаємо всередину деталі, між верхньою і нижньою частиною корпусу танка.

Довгу верхню боковину загинаємо до центру танка так, щоб трикутники розкрилися. Потім загинаємо нижню частину боковини також до середини, так щоб край загинається боковини торкнувся місця згину верхній боковини. Потім розкриваємо. Це будуть гусениці танка.

Те ж саме робимо і з іншого боку.

Нижня частина танка готова.