Обємні іграшки орігамі своїми руками – докладний опис як зробити паперові вироби

Майстер-клас зі створення обємних іграшок в техніці орігамі своїми руками. Великий вибір ідей з фото і описом всіх етапів створення орігамі в домашніх умовах.

Створення іграшок в техніці орігамі неймовірно захоплюючий процес. Це захоплююче заняття може затягнути на безліч годин у творчість.

Об’ємне орігамі — це по суті будь-яка фігурка, виконана складанням папери: від простого до кораблика складних модульних композицій.

Історія орігамі

Зараз орігамі захоплює в основному дітей. Однак це не завжди було так. Більшість фігурок тварин були створені як культові у Китайській і Японській міфології. Фото іграшок орігамі досі є мотивуючими на створення чогось нового.

Просте орігамі

Прості іграшки орігамі для початківців зробити досить легко. Об’ємний кораблик сподобається майструвати і запускати воду навіть самим маленьким дітям. Схеми для складання іграшок орігамі можна знайти у багатьох ресурсах. Тут ми наведемо простий кораблик і яка стрибає жабу.

Кораблик

Для складання цієї найпростішої об’ємної фігурки нам потрібно тільки аркуш паперу формату А4.

Спочатку складаємо лист навпіл, з’єднавши короткі сторони. Потім ще раз навпіл, знову по коротких сторонах.

Складаємо кораблик

Розгортаємо, залишаючи короткі сторони знизу. І до отриманої середньої лінії притягуємо верхні куточки. Отримуємо великий кут. Вільні сторони знизу повертаємо вгору з різних сторін. Беремо з двох сторін за середню лінію і розгортаємо так, щоб вийшов квадрат. Піднімаємо вільні куточки квадрата наверх з різних сторін, тягнемо і розгортаємо кораблик.

Це маленьке диво, створене за кілька хвилин, займе дитини на тривалий час.

Жаба

Стрибаюча жаба одна із самих забавних об’ємних фігурок орігамі. Далі наведена покрокова інструкція з орігамі своїми руками для жаби.

Беремо квадратний аркуш паперу і складаємо його навпіл в прямокутник. По складці звертаємо кути до середини так, щоб вийшов трикутник.

Розгортаємо і притягуємо куточки знизу до середньої лінії. Розгортаємо. З двох сторін звертаємо трикутники по отриманим лініях згину, вставляючи всередину стінки прямокутників.

Вільні куточки одного з трикутників піднімаємо до куті квадрата. Проробляємо те ж саме з іншого боку.

Куточки складених трикутників розгортаємо назовні. Виходять лапки жаби. Перевертаємо заготівлю і між одними з лапок піднімаємо кут нагору.

Звертаємо боку збоку від хвостика, як на літак. Перевертаємо заготівлю, звертаємо навпіл і відгинаємо задні лапки жаби.

Забавна стрибаюча жаба готова. Для того, щоб вона стрибнула треба натиснути на неї певним чином і різко відпустити.