Сова орігамі своїми руками поетапно: легка схема складання орігамі + фото

Майстер-клас для новачків по складанню птиці сова в техніці орігамі. Великий вибір ідей, для створення виробів у техніці орігамі з паперу.

Сова – дивовижна, незвичайна і таємнича птах. Її вважають символом мудрості і високого інтелекту. Сова має значну відмінність від інших птахів завдяки своїм особливим рисам: плоске обличчя, незвичайний дзьоб, яскраві і круглі очі, великі вуха і пухнасте пір’я. Цю птицю також вважають чином уважності та обережності в будь-який час дня.

Фігурка сови з паперу для орігамі – відмінна ідея подарунка близькій людині або друзям. Вважається, що ця нічна птах приносить удачу в життя людини, а також захищає від різних бід і втрат. Більше того, кожен їх вид здатний впливати на щастя і долю.

На просторах Інтернету можна знайти безліч прикладів фото сови орігамі, а також схем та інструкцій для виконання роботи. Впорається з цим завданням зможуть навіть початківці, якщо буде бажання, терпіння і уважність.

Які матеріали знадобляться для орігамі?

Перше, вам знадобиться інструкція як правильно зробити орігамі. Бо якщо не мати уявлення що потрібно робити і як потрібно складати папір, то нічого не вийде.

Друге, вам слід придбати спеціальну папір для орігамі. Її можна знайти в магазинах канцелярії або відділах, які призначені для творчості. Але, слід зазначити, що навіть звичайний папір «правильної щільності» може підійти для роботи.

Якщо у вас виникло бажання робити виріб технікою під назвою «мокре складання», вам потрібен матеріал з підвищеною щільністю і оброблений в клейовому розчині. Також тут можна використовувати фольговану папір, так як вона має здатність добре тримати форму і працювати з дрібними деталями.

Третє, канцелярський клей. Його використання буде рідкісним у звичайній техніці, але в створенні складної композиції або модульного орігамі без нього неможливо обійтися ніяк.

Четверте, купіть різак або тонкі, гострі ножиці.