Як скласти ялинку з паперу в техніці орігамі – простий майстер-клас з фото та описом

Покрокова інструкція по складанню красивого дерева з паперу в техніці орігамі своїми руками. Великий вибір готових ідей щодо створення орігамі своїми руками.

Ялинки орігамі будуть відмінним універсальним прикрасою приміщення, листівок, предметів не тільки в Новий рік чи Різдво, але і для звичайного оформлення на заходи, присвячені захисту навколишнього природи, різних конкурсів.

Переваги паперових виробів

Ідея орігамі послужить додатковим елементом декору, за допомогою якого Ви зможете урізноманітнити інтер’єр, внести в нього оригінальні ідеї, акцентувати увагу. Виготовити такі вироби можна різними способами, зробити для них будь-який розмір, забарвлення, елементи декору.

Техніки виконання ялинок орігамі дуже прості, а матеріали для виготовлення доступні і поширені. Їх створення не займає багато часу, а процес захоплює. Дітям допомагають розвинути творче мислення і моторику, проявити фантазію.

Ялинки орігамі з паперу

Для виконання класичного орігамі використовується квадратний аркуш паперу. Папір для виробів можна вибрати будь-яку: спеціальну шовкову, звичайну канцелярську, фольговану, письма.

Атрибути для виготовлення виробів

Для створення об’ємних або плоских конструкцій знадобляться ножиці, олівці, клей і папір для виготовлення орігамі (але можна взяти звичайну двосторонній), за бажанням виріб можна прикрасити конфетті, блискітками, декорувати святковими іграшками та гірляндами, зробленими з різнокольорового паперу.

Техніки виконання орігамі

Для кожного способу виготовлення орігамі є свої тонкощі і особливості. Деякі відрізняються простотою, до іншим технікам слід розпочати з особливою ретельністю і кропотливостью. Але всіх їх об’єднує творчий підхід, захоплюючий процес виконання, який припаде до душі як дітям, так і дорослим.