Як зробити каліфорнійське мелірування в домашніх умовах. Техніка виконання покроково

В останні роки в тренді природність, і на цій хвилі виникла така техніка, як каліфорнійське мелірування. Вона передбачає в результаті отримати ефект волосся, які зазнали впливу яскравого сонця і солоних океанських бризок, що панують на пляжах Сакраменто і Лос-Анджелеса.

Звідки з’явилося каліфорнійське мелірування і як придбало популярність

Першими її випробували голлівудські діви, а слідом за ними і звичайні жінки побажали хизуватися локонами, наче довго перебували на спекотному сонці Каліфорнії.

Каліфорнійське мелірування – це спеціальна техніка фарбування, що дозволяє добитися ефекту природно вигорілих на сонці і відросло волосся. Виглядає натурально за рахунок відсутності різких переходів кольору і візуально збільшує об’єм волосся.

Колір біля коренів – насичений, а по довжині розподіляються різні відтінки. Мета – перехід з темних відтінків у світлі зверху вниз, у напрямку до кінчиків волосся.

Техніка ця дуже популярна і користується великим попитом, так як її можна виконувати на волоссі будь-якого відтінку. Її відрізняє щадне вплив, тому навіть слабкі і тонкі волосся не постраждають процесі. Найголовніше – правильно підібрати палітру і уникнути різких переходів кольору.

Одним з основних переваг каліфорнійського мелірування вважається той факт, що навіть через кілька тижнів після проведення процедури, волосся продовжують виглядати натурально і не вимагають відвідування перукаря.

Також безперечними плюсами такого методу можна вважати:

  • процедура щадна, зберігає волосся здоровими, еластичними та міцними, не зачіпаючи їх глибокі шари;
  • такий метод фарбування підходить навіть для вагітних і дівчат з алергією на фарбу, так як коріння не забарвлюються взагалі, тому фарба не контактує з шкірою;
  • каліфорнійське мелірування – ідеальний вибір для тих, хто вирішив повернутися в натуральний колір, відростаючих волосся гармонійно впишуться в зачіску;
  • цей варіант фарбування здатний надати волоссю візуальний об’єм, здоровий блиск і природність, після процедури жінка виглядає молодше і свіже;
  • цей тип мелірування рекомендований абсолютно всім, незалежно від довжини і початкового кольору волосся.