Жіночі стрижки на середне волосся – Фото

Модні тенденції стосуються не тільки одягу, але і макіяжу, манікюру і навіть стрижки. Для різної довжини волосся – і дизайнерські віяння різні. Наприклад, можна віднести до зачісок, які залишаються популярними з сезону в сезон – жіночі стрижки на середні волосся: каскад 2017, з фото якого можна зіткнутися у всіх свіжих виданнях у перукарів, стрижка боб, всілякі чубчика, драбинка. У цьому матеріалі буде розказано більш детально про стрижку каскад.

Історія стрижки каскад

Каскад – стрижка, що припускає перехід від коротких волосся на верху до довгих внизу голови. Завдяки тому, що можна експериментувати з довжиною волосся, з кількістю шарів, додатковим фарбуванням, стрижку каскад можна назвати універсальною. Таку зачіску роблять на волосся будь-якої довжини.

Історія цієї зачіски починається з панк-представників минулого століття. Їх стиль полягав у тому, що на голові панував хаос. Поступово перукарі перейняли цю ідею, але хаос певним чином структурували. У 70-80-х роках з’явилося безліч актрис, які своєю появою на екранах з зачіскою каскад спровокували просування стрижки в маси. Далі інтерес трохи вщух до тих пір, поки Дженніфер Еністон з серіалу «Друзі» не постала в образі з каскадом, так стрижка знову увійшла в моду вже на кінець 20 століття.

Зараз ця зачіска не йде з піку популярності, оскільки дизайнери в кожному новому сезоні пропонують нам нові варіації стрижки. Будь-яка жінка знайде себе в цьому образі, зможе створити від сексуального до ділового стилю разом з нею.