Німецький розмір взуття. Таблиця розмірів жіночого, чоловічого, дитячого взуття

Ноги людей відрізняються не тільки розміром, але і повнотою, висотою підйому, шириною ступні та інше. Тому виробники взуття використовують різні колодки. Краще, звичайно, знати свою колодку і виробника, продукція якого ідеально підходить саме для вашого розміру ступні.

Самим ідеальним матеріалом для взуття вважається шкіра, оскільки вона здатна підлаштуватися під будь-яку ногу. А при покупці взуття з каталогу можна бути впевненим у якості продукції. Але тут важливий один момент – якщо замовляти взуття від виробників інших країн, змінюється і її розмір.

Так, наприклад, німецький розмір взуття має невелике відміну, і для правильного підбору пари необхідно переглянути таблицю відповідності розмірів взуття для даної країни.

Щоб визначити німецький розмір взуття (таблиця співвідношення розмірів в цьому допоможе), потрібно дізнатися ширину і висоту гомілки, а також висоту каблука

У чому відмінність німецької розміру взуття

Німецькі розміри несильно відрізняються. Але варто знати кілька нюансів, які допоможуть швидко і безпомилково правильно визначити розмір стопи.

Відмінність німецької розміру полягає в тому, що вимірюється не тільки стопа і підйом ноги, але також ширина і висота гомілки, і висота каблука.

Тому при підборі або перекладі німецького розміру взуття, крім таблиці розмірів стопи, необхідно враховувати наступні параметри:

  • Schaftweite – найширша частина халяви.
  • Schafthohe – показує висоту гомілки від п’яти до самої її широкої частини.
  • Absatz – позначення висоти каблука.