Фуксія (50 фото) – види, посадка та правильний догляд

Фуксія (50 фото): види, посадка та правильний догляд

Якщо ти любиш красиві квітучі рослини, але при цьому шукаєш щось по-справжньому універсальне – тобі сподобається ефектна фуксія! Вона чудово почувається на підвіконні або в саду, а можна навіть переселяти її, залежно від сезону. Основні особливості догляду залишаються незмінними!

Загальна інформація

Фуксія – дуже гарний декоративний багаторічник, який широко використовується для прикраси садів, балконів та підвіконь. Залежно від сорту, це можуть бути кущики або пагони, що стелиться. Форма листя теж залежить від конкретного різновиду, але найчастіше воно супротивне.

Після цвітіння яскраві великі квіти перетворюються на невеликі симпатичні плоди, що нагадують соковиті ягоди. Декоративні фуксії можна вирощувати як завгодно – у вигляді штамба, куща або в ампельній формі. Вона добре переносить формування та адаптується до різних умов.

Загальна інформація

Види фуксії

Для домашнього культивування підходять десятки сортів фуксії.Але щоб тобі було простіше зорієнтуватися, ми вибрали найпопулярніші види!

Це акуратний кущик до 60 см, який добре підходить для ампельного вирощування. Злегка опущене листя довжиною до 8 см відливають червонуватим кольором, а квітки схожі на червоні дзвіночки.

Трьохлиста фуксія

Гірка фуксія

Один із самих декоративних сортів з ефектним зубчастим листям і химерної форми рожево-фіолетовими квітками. Плоди, сформовані після цвітіння, навіть їстівні.

Блискуча фуксія

Болівійська фуксія

Вигляд цікавий насамперед тим, що квітки зібрані у величезні химерні грона на такому ж значному квітконосі до 30 см завдовжки. Найчастіше зустрічаються червоні та білі сорти.

Болівійська фуксія