Багаторічні квіти для дачі – фото з назвами (каталог)

Багатолітні квіти для дачі: фото з назвами (каталог)

Розкішний сад, що цвіте протягом усього сезону – мрія багатьох квітникарів. На перший погляд здається, що це дуже складно, але насправді потрібно лише правильно підібрати види та сорти. З погляду догляду – багаторічники набагато практичніші, адже вони не такі примхливі і їх не потрібно щороку висаджувати заново. Розповідаємо про найпопулярніші, красиві та невибагливі багаторічні квіти для дачі!

1. Проліски

Серед первоцвітів проліски досі займають одне з перших місць, адже саме вони асоціюються з весною та настанням тепла! Їм не страшні заморозки, і вони впевнено пробиваються із землі, щойно почне сходити сніг. Після цвітіння наземна частина пролісків відмирає, але коренева система надійно захищена землею до наступного року.

Проліски - Багаторічні квіти для дачі

2. Проліски

Проліски ховаються між деревами і наповнюють дачний сад неповторним ароматом.Їх не потрібно висаджувати щороку, але доведеться контролювати популяцію – квіти швидко розмножуються без сторонньої допомоги. Проліски чудово почуваються на будь-якому ґрунті будь-якої якості.

Проліски - Багаторічні квіти для дачі

3. Барвінок

Окрім того, що барвінок – це багаторічник, він ще й вічнозелений, тому чудово прикрасить ділянку. Цвітіння починається провесною, але окремі одиночні квіти з’являються навіть у розпал літа. Барвінок невибагливий, але потребує регулярної прищипки для здорового розвитку.

Барвінок - Багаторічні квіти для дачі

4. Незабудки

Як і проліски, незабудки незаслужено недооцінені у дачному садівництві. Красиві ніжні рослини легко розмножуються насінням і радують дрібними яскравими квітами синього відтінку. Незабудки розпускаються до кінця весни і дуже люблять регулярний полив.

Незабудки - Багаторічні квіти для дачі