Дицентра (50 фото) – види, правильний догляд та посадка

Дицентру (50 фото): види, правильний догляд та посадка

Навіть недосвідчені садівники легко можуть дізнатися дицентру за незвичайною формою бутонів. Чарівні квіти схожі на серця, і, звичайно ж, свого часу це породило десятки легенд та історій. Сьогодні ми хочемо розповісти тобі, як доглядати таку чарівну садову гостю!

Загальна інформація

Вважається, що батьківщина дицентри – це Японія, але вже багато років її культивують у всьому світі. Залежно від сорту є однорічні та багаторічні різновиди. Але всі вони відрізняються тими самими оригінальними суцвіттями.

Дицентр виростає до 1 м і розвиває дуже потужну кореневу систему, яка йде глибоко в землю. Найпоширеніші відтінки – всі варіації білого, рожевого та малинового. Дивно, але дицентр відноситься до макових. Трав’янисті стебла бувають прямими або гіллястими, зі складним сизуватим листям.

Загальна інформація

Види дицентри

З усіх різновидів дицентри нам вдалося вибрати найцікавіші та найпопулярніші. Про них ми розповімо далі!

Чудова дицентра

Розлий багаторічник до 1 м з великим листям і рожевими квітками.Іноді зустрічаються білі сорти, і ще рідше – сорти із жовтуватим листям. Чудова дицентра може цвісти двічі за сезон.

Чудова дицентра

Виняткова дицентра

Компактні кущики до 20 см начебто відливають блакитним через характерний відтінок листя. Коріння містить токсини, тому працюй з квіткою тільки в рукавичках.

Виключна дицентра

Канадський дицентр

Вона відрізняється будовою кореневої системи: кореневища зібрані з дрібних бульб. Крім білих сортів зустрічаються жовті. Цвіте така дицентра на початку весни максимум місяць.

Канадська дицентра

Красива дицентра

Кустики середнього розміру примітні великою кількістю кольорів. Особливо хороші білі, червоні та пурпурні сорти із сріблястими листками. Красива дицентра цвіте все літо.

Красива дицентра