20 найкращих фільмів про ЦРУ

20 найкращих фільмів про ЦРУ

Фільми про ЦРУ розповідають про секретні операції, людей з разючою підготовкою, міжнародні змови та небезпечні пригоди. Ми пропонуємо тобі відчути себе частиною цієї напруженої, але динамічної та захоплюючої атмосфери!

1. Геміні (2019)

Генрі (Вілл Сміт) хоче якнайшвидше закінчити зі своєю «кар’єрою» снайпера. Але в історію зненацька втручається молодий клон чоловіка…

Геміні (2019)

2. Агенти А.М.К.Л. (2015)

Чи зможуть служби ЦРУ та КДБ об’єднатися задля знищення неофашистського угруповання? І чи достатньо в них сил, щоб зупинити майбутню ядерну катастрофу?

Агенти АНКЛ (2015)

3. Фатальний зв’язок (2019)

Сьюзан (Емілія Кларк) змушена жити в небезпечному районі і ледве зводити кінці з кінцями, щоб дбати про дитину. Незабаром вона стає коханкою агента спецслужб і дуже швидко вплутується у кримінальні ситуації.

Роковий зв'язок (2019)

4. Злочинець (2016)

Що станеться, коли мозок агента ЦРУ пересадять найлютішому злочинцю та за сумісництвом ще й психопату? Саме таке завдання отримує доктор Френкс (Томмі Лі Джонс) від влади.

Злочинець (2016)

5. Острів проклятих (2009)

Маршал Деніелс (Леонардо Ді Капріо) вирушає на острів, щоб відвідати місцеву психлікарню і відшукати злочинця, що втекла. Паралельно герой бореться зі своїм минулим та безсонням, викликаним хворобливими спогадами.

Острів проклятих (2009)

6. Еволюція Борна (2012)

Агентам ЦРУ видають спеціальні таблетки, які стимулюють їхню мозкову та м’язову активність. Але уряд вирішує припинити такий «експеримент» та наполягає на вбивстві всіх його учасників. Аарон Крос (Джеремі Реннер) – один з агентів та піддослідних – дізнається про ці плани і має єдину мету – вижити.

Еволюція Борна (2012)