До чого свербить? Прикмети: праве, ліве око, палець, долоня, вухо, губа, ніс, брови, груди, голова, ноги, тіло

Що значить, коли свербить голова

Голова – одна з найбільш важливих частин тіла. Вважається, що свербіж голови передвіщає сварки. Щоб уникнути лайки рекомендується її помити, щоб змити погані думки.

Якщо свербить область біля правого вуха, то варто чекати мудрих порад. А свербіж навколо лівого вуха, навпаки, обіцяє готовність допомагати близьким людям у вирішенні навислих проблем.

Область біля скронь свербить до невдач в безпрограшних на перший погляд ситуаціях. Існує і позитивна прикмета. Голова може свербіти до придбань або подарунків.

До чого свербить лівий або правий очей

З фізіологічної точки зору ліве око відповідає за працездатність, а праве око символізує емоційну сторону людини. У лівшів прикмета діє навпаки.

Згідно народної мудрості, праве око свербить до позитивних змін в особистому житті. У цей час можна сміливо призначати зустрічі і заводити знайомства. У вечірній час прикмета обіцяє віщий сон.

Якщо свербить область біля правого вуха, то варто чекати мудрих порад. А свербіж навколо лівого вуха, навпаки, обіцяє готовність допомагати близьким людям у вирішенні навислих проблем.

На думку європейських фахівців, праве око свербить до матеріальних благ.

До чого свербить ліве око? Як варіант, до важкої роботи.

Ліве око є передвісником важкої роботи, на яку піде багато сил і енергії. На заході вважають, що ліве око свербить з-за перевтоми або прихованих хвороб.

Також прикмета говорить про недоброзичливців і пристріт, яких варто побоюватися. На сході навпаки, вважають, що ліве око свербить до змін і нових відкриттів.

Якщо очі сверблять одночасно:

 • Потрібно остерігатися зради близьких людей.
 • Можливі емоційні потрясіння.
 • Незабаром відбудеться довгоочікувана зустріч.
 • Свербить права чи ліва брова – прикмета

  У старі часи вважалося, що свербіж правої брови віщує щасливі події, такі як народження дитини, визнання успіхів, доленосні зустрічі.

  Ліва брова, навпаки, попереджає про небезпеку. Варто уважно ставитися до оточуючих.

  Можливі несприятливі знайомства, які в подальшому призведуть до нещастя. Не рекомендується планувати далекі дороги.

  Хороша прикмета, коли сверблять обидві брови. Це віщує поповнення в бюджет, грошовий виграш, збільшення зарплати.

  До чого свербить лоб

  Область лоба асоціюється з розумовою діяльністю людини, чим пояснюється потирання чола під час обмірковування будь-яких питань.

  Верхня частина лоба свербить до зради. Є повір’я, що «роги ростуть». Якщо другої половини немає, то можливо зрада з боку оточуючих людей.

  Свербіж в області перенісся обіцяє успішне вирішення давніх питань. А якщо лоб свербить посередині, то потрібно бути готовим до важливих зустрічей і переговорів.

  Свербить вухо – що значить

  Вуха відносяться до органів слуху, ніж обґрунтовують зв’язок візьме про них з обговореннями і переговорами.

  Прикмети:

 • Мочка правого вуха. Свербить до великої сварки. Згладити її вийде з допомогою стриманості і вагомих аргументів. Також свербіж може говорити про погіршення погоди.
 • Праве вухо всередині. Оточуючі дізнаються правду, яка їх розбурхає і спричинить за собою плітки. Не варто робити акцент на ситуації.
 • Праве вухо зовні. Можна очікувати приємних сюрпризів і прибутку. Вільним дівчатам зустрінеться друга половина.
 • Мочка лівого вуха. Свербить до конфлікту, в якому належить зіграти примирливу роль. Скандал може торкнутися відносин з колегами, що спричинить за собою проблеми з начальством.
 • Ліве вухо всередині. Вказує на склоки в оточенні, за які доведеться виправдовуватися. З іншого боку, ситуація покаже справжнє обличчя друзів.
 • Ліве вухо зовні. Віщує грошові витрати та повернення старих боргів. Можливі з’ясування стосунків із близькими та друзями.
 • Ніс свербить – народна прикмета

  До чого свербить ніс, за народною прикметою, судять виходячи з зачесавшейся області. Кінчик носа свербить до веселих посиденьок.

  Ліве крило передвіщає погані новини. Але турбуватися про них не варто, ситуація вирішиться позитивно.

  Праве крило, навпаки, обіцяє хороші новини. Свербіж перенісся передвіщає важку хворобу або смерть. Можливі неприємності.

  Кожна ніздря також має своє значення. Права свербить до радісних подій, а ліва предзнаменует нещастя.

  Парам, які чекають малюка, свербіж правої ніздрі передвіщає народження дівчинки, а лівою – народження хлопчика. Весь ніс свербить до бійки або конфлікту.

  Свербить над губою — значення

  Якщо засвербіло місце над верхньою губою, то варто чекати засуджень і зрад. Також доведеться зіткнутися з невдячністю знайомих.

  У людей, залежних від метеорологічних показників, верхня частина губ свербить до зміни погоди на гірше.

  До чого сверблять губи верхня і нижня

  За народним повір’ям, якщо сверблять губи, чекай поцілунків. Але мало хто знає, що це відноситься тільки до верхньої губі.

  Також свербіж верхньої губи віщує романтичне побачення, яке покладе початок міцним відносинам. На сході вважається, що прикмета каже про отримання солодкого подарунка.

  Нижня губа свербить до похвали, після якої можливе підвищення на роботі та закріплення статусу в суспільстві. Якщо є справа, яка багато разів відкладалося, то саме час взятися за його виконання.

  У разі коли губа свербить після романтичного вечора, варто чекати успішного розвитку відносин.

  Щоки сверблять – до чого

  Згідно з вченням буддизму, права щока свербить до дальнього подорожі. Для хворого прикмета обіцяє швидке одужання.

  У сімейних пар відбудеться розмова, яка допоможе з’ясувати причини невдоволень. Після цього настане довгоочікуване примирення.

  Права сторона обличчя наповнена доброю енергетикою, що означає надлишок емоцій в організмі. В цей час необхідно стримувати себе, щоб виплеск енергії не спричинив за собою нерозуміння близьких людей.

  Область особи з лівого боку відповідає за романтичний настрій. Одиноким прикмета обіцяє успіх в спілкуванні з протилежною статтю, а закоханим хвилю позитивних емоцій.

  Тим, хто знаходиться далеко від дому, прикмета пророкує швидке повернення. Обидві щоки сверблять до сліз, але вони обов’язково будуть від горя.

  До чого свербить язик

  Мова і балакучість можна прирівняти до синонімів, тому всі прикмети про свербінні мови пов’язані з спілкуванням.

  Сверблячих кінчик мови говорить про плітки за спиною – в цей час потрібно бути обережним, так як недоброзичливці планують розпустити чутки; середина – про бажання самому обмовити неповинну людину; корінь язика – конфлікт.

  Важливо не піддаватися на провокації і тримати почуття під контролем.

  Свербіж у роті і на зубах – що означає

  Ознака вказує на недоброзичливця, який хоче спеціально обмовити. При цьому він буде діяти за спиною, і його ім’я залишиться в таємниці.

  У найближчі дні рекомендується уважно ставитися до своїх дій, не допускати провокаційних ситуацій.

  Що значить, коли свербить підборіддя

  З давніх часів вважається, що підборіддя свербить у ревнивців. З часом ця прикмета дійсно підтвердилася. Якщо кохана людина поводиться незвично, то варто задуматися про його вірності.

  Вільним людям випаде довгоочікуваний відпочинок в домашній обстановці. Якщо спланувати відпочинок не вдається, то очікуються приємні звістки.

  До чого свербить шия

  В першу чергу прикмета попереджає про наближення події. Якими вони будуть, залежить від людини. При уважному вивченні оточуючих факторів можна уникнути неминучих неприємностей.

  Спереду шия свербить до веселого застілля. Навіть якщо найближчим часом не було заплановано заходів, то варто підготуватися до несподіваних запрошеннями. Святкова зустріч неминуча.

  Зворотна сторона шиї обіцяє несправедливі покарання. У цей час не варто спокушати долю і вплутуватися в сумнівні компанії.

  Свербить лікоть – прикмета

  За російським прикметами вважалося добрим знаком, коли сверблять обидва ліктя. Це означало, що наближаються глобальні зміни в житті.

  У більшості випадків очікуються позитивні події, але можливі ситуації, в яких доведеться поборотися за щастя.

  Правий лікоть віщує сприятливі моменти. Вільним дівчатам належить отримувати подарунки та знаки уваги. Закоханим представницям прекрасної статі можна готуватися до подорожі.

  Чоловіків прикмета попереджає про появу заздрісників. Обом полам свербіж правого ліктя може говорити про переїзд.

  Ліва частина тіла вважається передвісником нещасть, тому лівий лікоть свербить до появи проблем. Необхідно налагодити стосунки з рідними, їх допомога знадобиться для усунення неприємностей.

  Що значить, коли свербить палець

  Ліва рука:

 • Великий палець. Очікується успіх і везіння. В цей день проблеми вирішуються без особливих зусиль. Справи підуть в гору.
 • Вказівний палець. Передбачає просування по кар’єрних сходах. Для безробітних знайдеться перспективна справа. Учні зможуть похвалитися гарною успішністю.

 • Середній палець. Віщує отримання великого прибутку.
 • Безіменний палець. Обіцяє позбавлення від настирливого залицяльника.
 • Мізинець. Свербить до неприємностей. За стародавнім повір’ям, щоб уникнути негативних ситуацій, на палець надевалось кільце і не знімалося до тих пір, поки свербіж не припиниться.
 • До чого свербить крило носа: Ліве — передвіщає погані новини, Праве — обіцяє хороші новини.

  Права рука:

 • Великий палець. Дівчатам лоскотання великого пальця говорить про отримання подарунків, можливо, навіть обручки. Найближчим часом передвіщається підвищення зарплати або преміювання.
 • Вказівний палець. Результат нещодавно розпочатих справ залежить виключно від людини, у якого свербить вказівний палець. Варто готуватися до заздрість недоброзичливців.
 • Середній палець. Так само як і на лівій руці передвіщає прибуток.
 • Безіменний палець. Свербить до великих розтрат, які принесуть емоційне задоволення. Безіменний палець асоціюється з заміжжям, чим пояснюється прикмета про отримання пропозиції для дівчат.
 • Мізинець. Рекомендується відкласти важливі справи.
 • Рука свербить – народні прикмети

  Ліва рука провісник матеріального добробуту. Чим сильніше вона свербить, тим більше прибутку варто очікувати.

  Щоб не упустити можливість розбагатіти, слід стиснути руку в кулак, покласти її в кишеню і розкрити, імітуючи складання грошей.

  Права рука свербить до успішних переговорів. Прикмета обґрунтовується тим, що при зустрічі або успішної операції пожимаются праві руки.

  Свербить права чи ліва долоня – значення

  До чого свербить долоня по російській народній версії відомо всім. Ліва долоня свербить до грошей, права долоня свербить до знайомства. Це найпопулярніші тлумачення прикмети.

  У дівчат і хлопців, не обтяжених відносинами, права долоня свербить до романтичного побачення. Сімейним людям прикмета пророкує успіх у справах.

  Прикмета про лівій руці попереджає, що доведеться розлучатися з близькими людьми.

  Що означає, якщо свербить зап’ястя

  Ліве зап’ястя свербить до біди. Емоційний настрій буде штовхати людину на необдумані вчинки. Це може бути сварка, бійка, проблеми у стосунках, навіть арешт і в’язниця.

  Прикмета, пов’язана з правим зап’ястям, віщує похвалу та отримання заслужених нагород. Можливо, доведеться приймати серйозні рішення. Але не варто боятися, що в майбутньому вони принесуть радість.

  Свербить груди – до чого

  Як чоловікам, так і жінкам свербіж лівої грудей передбачає зміни у спілкуванні з коханою людиною. Вільним людям варто придивитися до свого оточення. Недавні знайомства можуть перерости в серйозні стосунки.

  Чоловікам прикмета обіцяє фінансове благополуччя.

  Жінкам прикмета про правою грудей вказує на рідних, які чекають підтримки. Дівчата, знаходяться у сварці з другою половиною, можуть чекати швидкого примирення. Чоловікам свербіж вказує на надмірну грубість.

  Свербить в пахвах – народні прикмети

  Настав сприятливий час для починань – ось до чого свербить ліва подмышка.

  Для сором’язливих людей це знак, що пора знайти упевненість в собі і добиватися успіхів. Настав підходящий час для аналізу своєї особистості та боротьби з недоліками.

  Прикмета про пахви з правого боку попереджає про обновки. Також права подмышка може зачухатись у людини, яка не може відстояти свою точку зору.

  До чого свербить живіт – прикмета

  Існує дві протилежні трактування цієї прикмети. З одного боку свербіж живота символізує незадоволеність.

  Поганий настрій тягне за собою конфлікти в родині, нерозуміння на роботі, погіршення загального стану.

  Ці проблеми можна вирішити, взявши свій емоційний настрій під контроль. Другий варіант наполягає на парафії величезного щастя і благополуччя у всіх сферах життя.

  Що означає, якщо свербить спина

  Незалежно від того, яка саме область засвербіла, свербіж спини пояснюється прогнозом смутку і розчарування.

  Можлива поява тугу без видимих причин і розвиток депресії. Це не відноситься до власників родимок на спині. Вони вважаються щасливими оберегами. Хребет свербить до зміни погоди.

  Попа свербить – до чого

  Не дарма кажуть «знайти пригоди на свою п’яту точку». Попа попереджає про незапланованих поїздок. Прикмета застерігає про обман в корисливих цілях.

  Рекомендується уважно прислухатися до свого організму, щоб уникнути хвороб.

  До чого сверблять стегна

  Прикмета віщує приїзд гостей. Якщо довго не виходило провідати старих друзів, то вони самі організовують зустріч.

  Варто бути обережніше в грошових питаннях. Можливий обман або непередбачені витрати. Також можуть прийти погані новини.

  Сверблять коліна – що значить

  Чим сильніше свербіж у лівому коліні, тим радикальніше зміниться погода. Найближчим часом належить займатися нецікавою роботою, але за неї щедро заплатять.

  Прикмета про правому коліні говорить, що незабаром вирішаться всі старі питання. При цьому участь у вирішенні практично не знадобиться. Варто також очікувати хороших новин.

  До чого сверблять ноги нижче колін

  Більша частина візьме про ногах пов’язана з рухом. Ліва нога попереджає про невдалих поїздках, пониження в посаді, матеріальних і емоційних втрати.

  Права нога пророкує події в точності навпаки. Необхідно відкритися новим знайомствам, приймати запрошення на заходи. Все це спричинить за собою безмежні можливості і відкриття.

  Свербить ступня – значення

  У жінок ступні сверблять до заміжжя і вагітності. Це пояснюється тим, що скоро доведеться багато бігати за дитиною.

  Чоловікам, не обтяженим серйозними стосунками, прикмета віщує думки про зраду. Відбудеться вона в дійсності, залежить від витримки самої людини.

  Сімейним хлопцям доля готував приємний сюрприз у вигляді підвищення на роботі.

  Коли засвербіла ліва ступня, очікується насичений день з другою половиною. Також свербіж спостерігається, коли є незавершені справи, які тягнуть за собою збитки.

  Перед розмовою з впливовою людиною свербить права ступня. За підсумками зустрічі позитивним чином будуть вирішені важливі питання.

  П’ята свербить — російська прикмета

  Обидві п’яти сверблять до зміни погоди. У літній час за прикметою очікується дощ, а взимку, навпаки, потепління.

  Також п’яти вважаються провісниками далекої дороги. Як складеться шлях, залежить від того, яка саме п’ята засвербіла.

  Права п’ятка, як провісник удачі, обіцяє вдалу подорож, що принесе як моральне, так і грошове задоволення.

  У дівчат і хлопців, не обтяжених відносинами, права долоня свербить до романтичного побачення. Сімейним людям прикмета пророкує успіх у справах.

  При свербінні лівої п’ятки варто відмовитися від будь-яких поїздок. Вони можуть принести матеріальні збитки.

  До чого готуватися, якщо свербить та або інша частина тіла, розповідають численні народні повір’я. Хтось беззастережно вірить у прикмети, а хтось навіть не замислюється про це.

  У будь-якому випадку життя людини в його руках і навіть найгірше передбачення можна виправити позитивними діями і думками.

  Що до чого свербить (народні прикмети):

  До чого свербить ліва, права рука: