20 найкращих фільмів про супергероїв

20 найкращих фільмів про супергероїв

Всі ми любимо іноді відволіктися від реальності та поринути у світ кінофантастики з диво-людьми. LAFOY зібрав для тебе добірку з 20 найкращих фільмів про супергероїв. Таких кінострічок дуже багато, тому в цій статті пропонуємо ознайомитися з першими частинами топових і культових картин. Так ти дізнаєшся про більшу кількість цікавих персонажів із різними здібностями!

1. Бетмен: початок (2005)

Вбивство батьків стало серйозним ударом для маленького Брюса Уейна (Крістіан Бейл). Подорослішавши, юнак проходить навчання бойовим мистецтвам у таємному ордені. Загартований важкими випробуваннями, Брюс повертається до рідного Готема, щоб боротися зі злочинністю, що стала причиною смерті його близьких.

Бетмен початок - Найкращі фільми про супергероїв

2. Месники (2012)

Коли скандинавський бог підступності і шахрайства Локі замислює чергову гидоту і викрадає Тессеракт, світ опиняється в серйозній небезпеці. Виправляти наслідки необдуманого вчинку Локі збирається велика команда супергероїв.

Месники - Найкращі фільми про супергероїв

3. Залізна Людина (2008)

Тоні Старк (Роберт Дауні молодший) – геній-мільйонер, який займається створенням технологічних нарішень. Одного разу Тоні ледь не гине через власну військову розробку і припиняє винахід та постачання зброї. Натомість він створює суперкостюм і починає боротьбу зі світовим тероризмом під ім’ям Залізної людини.

Залізна Людина - Найкращі фільми про супергероїв

4. Вартові Галактики (2014)

Забавний і легковажний Пітер Квілл (Кріс Претт) хоче підзаробити, продавши потужний артефакт — Сферу. Але для початку її потрібно вкрасти, що намагається зробити герой. Це рішення запускає цілий ланцюжок пригод, в якому Пітер знаходить нових друзів, кілька разів опиняється на волосині від смерті і рятує цілу галактику.

Вартові Галактики - Найкращі фільми про супергероїв