Як зробити рвані джинси в домашніх умовах своїми руками

Першими рвати джинси почали хіпі в минулому столітті. Це був протест, бунт. Але модниці швидко пристосували новий вид одягу до повсякденного життя, стали носити їх з кросівками і навіть з підборами.

Сьогодні багато дівчат, дивлячись на гарні, але дорогі моделі джинсів в магазинах, замислюються: як самостійно зробити рвані джинси, адже це не так складно.

З яких джинсів можна зробити рвані

Не всі моделі будуть однаково добре виглядати з дірками, тому в першу чергу потрібно визначити, яку джинсовий одяг можна переробити, а яку – ні. Іноді, перш ніж зробити модні штани будинку, варто пройтися по магазинах і подивитися тренди: де, як і скільки дірок роблять на джинсах сучасні дизайнери.

Рвані джинси жіночі

Модні ультраузкие джеггінси, так полюбилися дівчатам, для цих цілей не підходять. Еластин, на основі якого вони зшиті, красиво розірвати не вийде. А ось середні по своїй широті поношені моделі – правильний вибір. На них вже є потертості, дірки оновлять їх, зроблять більш стильними.

Однак якщо дуже хочеться розірвати нову модель, то відмовляти собі теж не варто. Тільки слід вибирати недорогі джинси. Зберігається ризик їх зіпсувати, дорогий одяг буде дуже прикро викинути.

Іноді, перш ніж подумати, як зробити рвані джинси в домашніх умовах, варто пройтися по магазинах і подивитися тренди: де, як і скільки дірок роблять на джинсах сучасні дизайнери.

Для експериментів підійдуть джинси будь-якого кольору. Однак найбільш красиво виглядає блакитний і яскраво-синій денім. Вся справа у вдалому контрасті ниток і тканини.