Як доглядати за бровами після микроблейдинга. Як вмиватися, ніж мазати брови

Удосконалення жіночої краси немає межі. Бажання мати гарні брови без нанесення щоденної декоративної косметики — це мрія слабкої половини людства.

Простий татуаж виглядає звичайним малюнком. Нова технологія – микроблейдинг – представляє можливість, виправивши всі недоліки, подарувати жінці брови її мрії.

Правила догляду за бровами в перші години після процедури

Майстер, виконавши процедуру микроблейдинга, обробить місця нанесення татуажу протизапальної регенеруючої маззю і дасть чіткі настанови щодо подальшого догляду.

З ранок, залишених голочками, будуть йти виділення сукровиці разом з деякою кількістю пігменту, введеного під шкіру. Її необхідно видаляти серветкою, роблячи це делікатно, промакувальними рухами, намагаючись надавати мінімальний вплив на зону татуажу.

Зайве роздратування може лише збільшити виділення лімфи, сприяючи втрати введеного під шкіру пігменту.

Майстер перманентного макіяжу радить перші кілька годин акуратно видаляти виділення і обробляти місце впливу Хлоргексидином, що надає очищаючу, антисептичну та кровоспинну дію. Як правило, виконавши дію кілька разів, кількість виділеної сукровиці зменшується.

Одне з головних правил, як доглядати за бровами після микроблейдинга, полягає в протиранні брів хлоргексидином перші кілька годин

Якщо сукровицу вчасно не видаляти і допустити підсихання великої кількості виділень, то утворилася кірка при лущенні шкіри витягне за собою багато колірного пігменту. Але і утворюється кірочка необхідна для захисту потривожений шкіри.

Ідеальним варіантом буде, коли догляд за бровами в перші години після микроблейдинга призведе до утворення тонкої захисної плівки на місцях введення фарбувального пігменту.

Необхідно ретельно виконувати всі рекомендації дані косметологом, який робив процедуру. Фахівець, який безпосередньо працював з шкірою, набагато більше розуміє в правильності її якнайшвидшого загоєння.

Відразу після процедури перманентного макіяжу брови виглядають досить насичено, часом надто яскраво. Боятися цього не потрібно, вже найближчим часом вони візьмуть належний вигляд. Тоді і можна буде оцінити якість роботи майстра.