Як доглядати за бровами після микроблейдинга. Як вмиватися, ніж мазати брови

Удосконалення жіночої краси немає межі. Бажання мати гарні брови без нанесення щоденної декоративної косметики — це мрія слабкої половини людства.

Простий татуаж виглядає звичайним малюнком. Нова технологія – микроблейдинг – представляє можливість, виправивши всі недоліки, подарувати жінці брови її мрії.

Правила догляду за бровами в перші години після процедури

Майстер, виконавши процедуру микроблейдинга, обробить місця нанесення татуажу протизапальної регенеруючої маззю і дасть чіткі настанови щодо подальшого догляду.

З ранок, залишених голочками, будуть йти виділення сукровиці разом з деякою кількістю пігменту, введеного під шкіру. Її необхідно видаляти серветкою, роблячи це делікатно, промакувальними рухами, намагаючись надавати мінімальний вплив на зону татуажу.

Зайве роздратування може лише збільшити виділення лімфи, сприяючи втрати введеного під шкіру пігменту.

Майстер перманентного макіяжу радить перші кілька годин акуратно видаляти виділення і обробляти місце впливу Хлоргексидином, що надає очищаючу, антисептичну та кровоспинну дію. Як правило, виконавши дію кілька разів, кількість виділеної сукровиці зменшується.

Одне з головних правил, як доглядати за бровами після микроблейдинга, полягає в протиранні брів хлоргексидином перші кілька годин

Якщо сукровицу вчасно не видаляти і допустити підсихання великої кількості виділень, то утворилася кірка при лущенні шкіри витягне за собою багато колірного пігменту. Але і утворюється кірочка необхідна для захисту потривожений шкіри.

Ідеальним варіантом буде, коли догляд за бровами в перші години після микроблейдинга призведе до утворення тонкої захисної плівки на місцях введення фарбувального пігменту.

Необхідно ретельно виконувати всі рекомендації дані косметологом, який робив процедуру. Фахівець, який безпосередньо працював з шкірою, набагато більше розуміє в правильності її якнайшвидшого загоєння.

Відразу після процедури перманентного макіяжу брови виглядають досить насичено, часом надто яскраво. Боятися цього не потрібно, вже найближчим часом вони візьмуть належний вигляд. Тоді і можна буде оцінити якість роботи майстра.

Особливості догляду за бровами з 2 по 7 дні

Відразу після проведення процедури перманентного макіяжу брів буває лише легке почервоніння. На другий день може початися невеликий набряк, припухлість, неприємні відчуття в потривожений шкірі, а частіше невеликий свербіж.

В ці дні важливо не мочити брови, зберігаючи їх сухими і чистими. Фахівці микроблейдинга настійно рекомендують дотримувати це правило 7-10 днів. Вода, впливаючи на скоринки і введений пігмент, може звести нанівець роботу майстра. У разі випадкового попадання води, місце татуажу не потрібно витирати, а дати можливість самостійно просохнути.

Перший тиждень після микроблейдинга брови не можна мочити водою — намагайтеся зберігати їх сухими і чистими

Починаючи з 3 або 4 дні, в залежності від жирності шкіри, почне відчуватися свербіж, сухість і відчуття стягнутості, будуть формуватися скоринки. В цей час після обробки брів Хлоргексидином можна починати користуватися вазеліном. Свербіж, виникає на місці татуажу, і утворюються лущення свідчать про процес загоєння шкірних покривів.

Торкатися руками до шкіри, що зазнала перманентного татуажу, суворо заборонено. Це може викликати роздратування шкірних покривів, затягнувши час загоювання, що неминуче відіб’ється на кінцевому результаті. Також не можна лізти до утворився скориночкою, чіпати їх, відлущувати або допомагати їм відшаровуватися, під час сну не спати обличчям до подушки.

Користуватися кремами не потрібно, вони заважають адаптації введеного пігменту в шкірі. Також не варто зловживати вазеліном і користуватися ним тільки по необхідності, при сильному відчутті сухості і стягнутості шкіри.

Користуватися кремами не можна, а ось маззю Бепантен з 5-7 дня, при нормальному загоєнні, для прискорення цього процесу можна

З п’ятого по десятий день буде протікати процес колірного лущення. Якщо в цей час скоринки будуть рівномірними, ледь помітними, означає процес відновлення протікає успішно, і можна почати користуватися Бепантеном або інший, рекомендованої косметологом маззю.

Наступні правила догляду за бровами після микроблейдинга

Після першого тижня, що утворилися скоринки підкажуть, як далі доглядати за місцем татуажу. Якщо брови стають м’якими, перестають утворюватися нові скоринки, означає відхід був правильний.

Надалі необхідно утримувати брови в зволоженому стані. Суха шкіра, тріскаючись, виштовхує назовні введений пігмент.

Для вмивання використовуйте дитяче мило

При хорошому стані шкірних покривів можна починати вмиватися, використовуючи дитяче мило. Різних агресивних засобів, як пілінги і скраби, застосовувати не слід. Головне не перестаратися з надмірним відходом.

На 10-15 день припиниться процес колірного лущення. Після сходу кірочок малюнок на шкірі здасться бляклим, він набере колір до 21-28 дня.

Правила догляду за утворилася скоринкою

Пройшовши процедуру микроблейдинга брів, за шкірою згодом потрібно як правильний догляд, так і щадне з нею поводження. Процес загоєння буде пов’язаний з неминучим появою кірочок. Остаточно вони сходять через 2 тижні і весь час вимагають делікатного догляду.

Поява кірочок — природний процес загоєння шкірних покривів, які зазнали подряпин і проколів, при введенні фарбувального пігменту.

Після процедури необхідно акуратно видаляти сукровицу, деякий час виходить з подряпин і проколів. Використовуючи серветки і роблячи це ніжними, промакувальними рухами. При цьому фахівці рекомендують користуватися Хлоргексидином, підсушують і заспокійливим виділення сукровиці.

На 3-4 день почнеться процес загоєння, що викликає свербіж і неприємні відчуття. Для зняття сухості можна почати використовувати в невеликій кількості вазелін, застосовуючи його лише при необхідності.

Для усунення сухості застосовуйте вазелін

При подальшому нормально протікає процесі колірного лущення шкіри, можна почати використовувати Бепантен або іншу рекомендовану косметологом мазь. При правильному догляді скоринка сама зійде на 7-15 день.

Весь догляд за корочками необхідно робити ніжно, не використовуючи тертьових рухів. Їх не можна відшаровуватися, допомагати їм отшелушиться, на будь-якому етапі одужання до них краще не торкатися.

Перший тиждень їх заборонено мочити і дуже рясно користуватися вазеліном і рекомендованими мазями. Размоченная від води або розкисла від лікувальних мазей скоринка сильно втягує в себе барвний пігмент, приводячи до колірним проплешинам.

Але також погано позначиться на результаті суха шкіра, через тріщини втрачає фарбу. Правильно збалансована вологість брів сприяє якнайшвидшому сходу кірочок.

Як правильно умиватися після микроблейдинга брів

Майстер, який зробив процедуру, досконально пояснить, як правильно доглядати за бровами після микроблейдинга, і не раз повторить — вмиватися в перші дні категорично заборонено. У разі попадання води не витирати, а дати самої просохнути.

Починати вмиватися, змочуючи брови, можна через тиждень після татуажу. Роблячи це делікатно, як можна менше впливаючи на загоюються зони. До повного відновлення шкіри не можна користуватися агресивними засобами, скрабами і пилингами, розтирати руками або мочалками.

Косметологи, рекомендують після микроблейдинга уникати важких фізичних навантажень, все ж радять вести активний спосіб життя. Стимуляція кровообігу прискорює регенерацію шкірних покривів.

Як доглядати за бровами в залежності від часу року

Процедура микроблейдинга завдає маленькі ранки на чутливу шкіру брів. Відновлення, що відбувається від 2 тижнів до 1 місяця обов’язково позначиться на способі життя жінки. Одужання шкірі потрібні особливо комфортні умови.

Погодні умови, які негативно впливають на шкіру після перманентного макіяжу брів:

Після микроблейдинга уникайте як мороза, так і спеки — така погода дуже негативно впливає на шкіру, сповільнюючи її відновлення після перманентного макіяжу

  • мороз, перепади температури — дуже негативно позначаються на шкірі, сповільнюючи регенерацію і провокуючи запальні процеси;
  • сира погода, дощ — догляд за бровами після микроблейдинга, особливо в перший тиждень, передбачає уникати як воду, так і сиру погоду;
  • сильний вітер, особливо з пилом або дрібним піском;
  • спека — така погода викликає піт, погано впливає на скоринки;
  • активне сонці — сонячні промені знебарвлюють барвний пігмент.

Вирішивши виконати процедуру, необхідно розрахувати часові рамки і не потрапити під негативний вплив погодних умов.

Що не можна робити в період загоєння брів

Приписів по догляду за бровами в період їх загоєння досить багато, але лише виконавши все, можна сподівається на гарний результат.

У період загоєння брів не можна:

У період загоєння брів після процедури перманентного макіяжу уникайте сонячних променів

  • відвідувати солярій, баню, басейн;
  • приймати сонячні ванни;
  • займатися спортом, що вимагають великого фізичного навантаження;
  • приймати антибіотики, блокуючі приживання пігменту.

Ще на стадії підготовки до процедури, дізнавшись, як правильно доглядати за бровами після микроблейдинга, необхідно уточнити заборони, пов’язані зі своїм типом шкіри.

Також важливо перед процедурою микроблейдинга дотримати дієту і відмовитись від вживання деяких продуктів і препаратів.

Не можна вживати перед микроблейдингом Який чинять негативний вплив при процедурі Алкоголь Розширює судини, збільшуючи виділення сукровиці Антибіотики (приймаючи ліки потрібно уточнити у косметолога, як доглядати за бровами після микроблейдинга при своєму захворюванні) Знижують приживлюваність пігменту Кола та енергетики Надає збудливу вплив на організм Аспірин Розріджує кров Кава Стимулює обмінні процеси

Можна використовувати декоративну косметику в період загоєння брів

Якщо жінка вирішила зробити перманентний макіяж брів, то їй доведеться набратися трохи терпіння, адже микроблейдинг – процедура нешвидка. При якісній роботі майстра і правильному догляді після неї, в результаті можна отримати довговічний бажаний контур, обсяг і колір брів.

Чим ефективніше догляд за бровами після процедури, в період загоєння, тим довше можна буде радіти результатом від відвідування салону.

Необхідно прийняти правило — після микроблейдинга брів користуватися декоративною косметикою не потрібно, поки брови повністю не заживуть. Якщо почати користуватися косметикою при заживающей шкірі, можна порушити процес природного відновлення, що триває від 5 до 15 днів. В результаті постраждає очікуваний результат.

Декоративною косметикою після перманентного макіяжу користуватися не можна, поки не заживуть брови

Коли зійдуть скоринки, колір брів стає світліше, особливо хочеться скористатися косметикою. Робити цього не рекомендується. Шкіра, що перебуває в процесі відновлення, дуже чутлива, і зайве роздратування не піде їй на користь.

Починати користуватися декоративною косметикою можна після повного одужання місця татуажу, а трохи підфарбовувати тільки з дозволу косметолога, який проводив процедуру.

Навіть при дуже гарній здатності шкіри до відновлення і легкій руці майстра, 5-7 днів сліди процедури виразно видно і кидаються в очі оточуючим. Проводити перманентний макіяж можна, якщо на найближчий тиждень не планується важливих заходів. Приховати в процесі загоювання декоративною косметикою проведену процедуру буде безвідповідальним кроком до своєї краси.

Як не доглядати за бровами після микроблейдинга, все одно потрібно буде пройти процедуру корекції. Після неї буде досягнутий остаточний результат перетворення брів.

Що робити при виникненні ускладнень після процедури

Дві головні складові отримання хорошого результату від микроблейдинга — це правильний вибір салону з перевіреним майстром і якісний догляд після процедури. Необхідно обов’язково переконатися в професіоналізмі косметолога, оцінити зроблені ним роботи. Отримати точні приписи щодо підготовки до процедури і пам’ятку про те, як проводити догляд за бровами після микроблейдинга.

Дуже важливо враховувати індивідуальну особливість шкіри. Існуючу алергію на барвник косметолог повинен перевірити, капнувши пігмент у подряпину. Час реакції складає 30 хвилин.

Також не можна робити татуаж при будь-яких запаленнях на шкірі.

Микроблейдинг заборонено за будь-яких дерматологічних запаленнях

Якщо після процедури виникла підозра, що процес загоєння протікає неправильно, з’явилося запалення чи набряк, то, можливо, відбулося інфікування верхнього шару шкіри. Лікування даної проблеми самостійно виключається і вимагає консультації у фахівця.

Зазвичай призначається прийом антигістамінних препаратів (дієвими вважаються Зодак, Зіртек, Супрастин), знімають набряклість Преднізолоном або Фуросемідом, також застосовується Гидрокортизоновая мазь.

Наслідки неправильного догляду після микроблейдинга брів

Неправильний догляд після микроблейдинга брів може зіпсувати навіть саму якісну роботу. Найбільш поширеною проблемою є невірне поводження з корочками, яке призводить до неправильної укладанні пігменту, появи колірних залисин. Також впливає пересушування або перезволоження шкіри.

Яка б ні була зроблена помилка під час догляду, наслідком стає зіпсований вид брів. Ситуацію може виправити процедура корекції. Щоб не відчувати подібних проблем, необхідно ретельно виконувати рекомендації по догляду та приписи майстра відповідального за результат.

Подарунком для жінок став микроблейдинг брів, довго зберігає ефект і радує слабка стать вигином форми і натуральністю кольору. Але для отримання ідеального результату, необхідно правильно організувати догляд після процедури.

Як доглядати за бровами після микроблейдинга:

Чому не можна мочити водою брови після микроблейдинга: