Вироби в школу для 2 класу (150 фото ідей): покрокова інструкція, як зробити саморобку своїми руками

Легкий майстер-клас по створенню ексклюзивних виробів в школу для 2-го класу своїми руками. Фото готових варіантів, а також інструкція з описом дрібних деталей.

Малята дуже швидко зростають, розвиваються та навчаються новому. Для підростаючої дитини дуже важливо знайти заняття, яке не тільки зможе захопити його, але й дати нові вміння у процесі. Таким заняттям може стати створення різноманітних поробок.

Матеріали та інструменти для створення виробів

Для дітей молодшого шкільного віку дуже важливий правильний вибір матеріалів та інструментів для творчості.

У 2 класі зробити вироби своїми руками в сто разів легше, якщо правильно підібрати інструменти. Наприклад, потрібно придбати малюкові зручні і безпечні ножиці із закругленими краями – вони набагато безпечніше в роботі, ніж звичайні моделі. Для лівшів дуже важливо придбати спеціальні ножиці – тільки з ними дитина зможе повноцінно працювати, без ризику поранитися, і акуратно вирізати дрібні деталі.

Лінійки краще купувати тільки дерев’яні. Вони не ковзають по паперу та картону, не викликають алергії, а так само при поломці не розлітаються на гострі фрагменти.

Для розфарбовування малюнків знадобляться кольорові олівці, фломастери, медова акварель і гуаш. Всі ці матеріали повинні мати сертифікат якості, гарантує їх безпеку.

не Можна скупитися на пластилін – для дитини краще придбати великий набір мінімум з 12 квітами. Щоб працювати з ним було зручніше – придбайте спеціальну дощечку чи невеликий силіконовий килимок.

найпопулярніші матеріали для виготовлення дитячих виробів – це картон і папір. Їх потрібно мати не менше 2 різних наборів. Для склеювання паперу краще всього підходить клей ПВА і клейові олівці.