Вироби для дітей 9 років: майстер клас з покрокової інструкцією + 105 фото

Великий вибір ідей по створенню цікавих поробок для дітей 9 років з фото та описом. Самі незвичайні варіанти оформлення виробів своїми руками.

Діти молодшого шкільного віку активно отримують нові знання і вміння. Щоб покращувати навички роботи з побутовими інструментами і удосконалити дрібну моторику, необхідно виготовляти різного роду вироби.

Вибір технік

В дев’ятирічному віці дитина вміло управляється з ножицями, вміє вимірювати предмети лінійкою і сантиметровою стрічкою, здатний самостійно пришивати гудзики і в’язати. Вибір технік рукоділля стає практично необмеженим.

В цьому віці не варто турбуватися про наявність намистин і дрібних гудзиків у вільному доступі і контролювати діяльність юного творця. Але це не означає, що тепер не можна робити поробки разом, зібравшись усією родиною. Дорослі можуть підказати більш прості або навпаки, більш оригінальні рішення в роботі.

Щоб визначитися з технікою і стилем майбутньої роботи, можна подивитися фото виробів для дітей 9 років на тематичних сайтах і після спробувати повторити або видозмінити потрібну ідею.

Матеріали для творчості

Для втілення дитячих ідей може підійти практично будь-який матеріал: від найтонших тканин до гальки з найближчого пляжу. Головними критеріями вибору повинні бути якість і безпека матеріалів.

Тканини і нитки повинні бути міцними, не мати хімічного запаху і фарбувати шкіру. Стійкий запах хімії і легко, що змивається фарба – перший ознака контрафактних матеріалів, які можуть сильно підірвати дитяче здоров’я.

Пластилін повинен мати сертифікат якості, що доводить відсутність в його складі токсичних сполук. В ідеалі пластилін потрібно замінити на його натуральний і безпечний аналог – солоне тісто.

Якщо ваша дитина захопився випалюванням по дереву, то важливо вибрати не тільки якісний выжигательный апарат, але і матеріал, з яким він буде працювати.

Ніколи не купуйте для цих цілей фанеру з маркуванням ФСФ та ФКМ! Дані види фанери містять у собі формальдегіди, є сильними канцерогенами.

Випалювання на їх поверхні посилить вивільнення шкідливих речовин, які неминуче потраплять в легені домочадців. Для випалювання підходить тільки фанера з маркуванням ФК і ФБА, не має в складі токсичних речовин.

Особливі вимоги є і до наповнювачів для подушок і іграшок. Для цієї мети краще використовувати холлофайбер – він володіє гіпоалергенними властивостями, не звалюється з часом і легко переносить прання.

Вироби своїми руками для 9 років можуть бути дуже різноманітними. Головне – захопити дитину і дозволити розвивати свій творчий потенціал.