Вироби для дитячого саду своїми руками (100 фото) – прості і зрозумілі вироби для дітей

Майстер-клас по створенню гарних виробів для дитячого саду своїми руками. Фото готових робіт, а також схеми і шаблони для швидкого створення виробів.

В дитячому садку малюки проводять багато часу, займаючись творчістю. Створення різноманітних поробок допомагає дітям розвивати дрібну моторику рук, уяву і смак. Також створення фігурок, іграшок та аплікацій дозволяє дітям навчитися роботі з ножицями, лінійками, клеєм, трафаретами та іншими інструментами. Тому так важливо захопити дитину новою діяльністю.

Матеріали

Руками дітей в дитячому саду створюється безліч виробів. Їх фантазія і творча іскра дозволяє створювати свої шедеври з будь-яких матеріалів. Однак, завжди слід мати на увазі, що всі матеріали, що використовуються в дитячій творчості, повинні бути повністю безпечні. Особливо це стосується малюків з ясельної групи, які активно знайомляться із світом і готові все спробувати на смак.

Оптимальний варіант для дітлахів молодшого віку – це використання природних матеріалів: сухоцвітів, листя, жолудів, кори, шишок і горіхів. З них виходять дуже цікаві вироби для дитячого садка. Вони не тільки повністю безпечні, але і завдяки своїй текстурі стимулюють розвиток мозку, впливаючи на тактильні рецептори.

Також добре для цієї мети підходить папір і картон – вони абсолютно не токсичні і безпечні при ковтанні.

У «чорному списку» матеріалів для дитсадівського творчості повинні бути намистини, дрібні гудзики і бісер. Навіть під наглядом вихователя дитина може проковтнути, вдихнути або засунути в ніс подібні дрібні предмети. Так само під повною забороною повинно бути використання секундного клею навіть під контролем дорослих.

Часто в дитячих садах використовується пластилін для створення фігурок. На жаль, він має кілька суттєвих недоліків: він плавиться при високих температурах, фігурки з нього активно притягують пил і при цьому практично не витираються начисто.

А головним його мінусом є ненатуральний склад – маленькі діти можуть отримати отруєння, спробувавши яскравий брусок на зуб. Прекрасною альтернативою пластиліну є солоне тісто для ліплення.