Виріб будиночок: поетапний майстер-клас по створенню вироби своїми руками (100 фото)

Фото кращих ідей для створення вироби будиночок своїми руками. Легка інструкція з описом та майстер-класом для дітей будь-якого віку.

Для дітей вигаданий світ гри так само реальний, як світ звичайний. Прості предмети в ньому оживають, коробка перетворюється в триповерховий будинок, перевернутий стілець, накритий ковдрою, стає куренем, а численні втулки від туалетного паперу — селом гномів. Багато хто погодяться з тим, що діти послані нам для того, щоб знову відчути радість життя, зупинити нескінченний біг у вирі своїх справ і насолодитися хвилинами щастя.

Майструючи щось для дитини або разом з ним, ми стаємо ближче. Процес спільної творчості неймовірно захоплюючий. Створюючи своїми руками саморобку будиночка, можна провести разом прекрасний вечір, а споруда замку може зайняти і весь вихідний.

Поки ми вчимо дітей, як вирізати рівно по лінії, як правильно намазувати клей, як з’єднувати деталі, діти дають нам згадати, як відпустити свою фантазію на волю, адже і ми колись були такими ж безпосередніми і фонтанували ідеями.

Село гномів з втулок від туалетного паперу

Якщо у вас є маленька дитина, то напевно ви не звикли викидати багато, здавалося б, непотрібні речі: втулки від туалетного паперу, упаковки від чаю, взуттєві коробки та всякі дрібниці, адже все це так необхідно для творчості.

Давайте почнемо з самого простого варіанту і виготовимо село гномів. У ній можуть оселитись усі маленькі іграшки, наприклад, з Кіндер сюрпризів. На цьому фото вироби будиночка ви бачите, що навіть найпримітивніші будиночки, якщо їх багато, створюють можливість для гри, так і фантазії є де розгулятися.

Для такої вироби нам потрібні

  • втулки від туалетного паперу, чим більше, тим краще,
  • кольоровий папір,
  • фломастери
  • канцелярський клей
  • ножиці
  • канцелярський ніж;
  • блискітки для прикраси (за бажанням).