Вироби для дітей 4 років своїми руками поетапно: легике інструкції з фото та описом

Великий вибір свіжих ідей, для створення виробів для дітей 4 років своїми руками. Легкий майстер-клас з покроковим керівництвом від майстринь порталу.

Коли дитина досягає віку 4 років, він вже володіє рядом навичок, які дозволяють йому робити більш складні вироби. З ним вже можна робити не тільки прості аплікації, але і вироби з пластиліну, вати, круп та інших підручних матеріалів. Слід все ж зауважити, що робити поробки в цьому віці дитина повинен під наглядом дорослих.

Курча з ватяних дисків

З ватяних дисків можна зробити безліч цікавих виробів. Вироби для дітей 4 років своїми руками не повинні бути занадто складними. Зробити курчати дуже просто.

Диск-тулуб і диск-голову приклеюють до основи. Крильця роблять з ватного диска, розрізаного навпіл. Крила приклеюють по боках від тулуба.

Потім білі диски потрібно прикрасити. Для цього підійде акварель. Після фарбування ватяних дисків потрібно дати їм повністю висохнути.

Далі можна домалювати або приклеїти курчаті дзьоб, очі і лапки.

Об’ємна веселка

Легкої виробом для дітей 4 років можна назвати і веселку. Звичайно, можна зробити аплікацію у вигляді блакитного неба, сонця, хмар та плоскою веселки. Однак набагато цікавіше буде виглядати виріб, якщо веселку зробити об’ємною.

Для цього потрібно вирізати з кольорового паперу сім тонких смуг семи основних кольорів. Далі краю кожної смуги змастити клеєм і приклейте так, щоб вийшла об’ємна дуга. Те ж саме повторити для кожної з семи смуг.

Гусениця

На фото виробів для 4-літніх дітей часто зустрічається гусениця. Зробити її дуже просто. Для цього виріжте заздалегідь 10-15 кіл різного кольору і однакового діаметру. Кожен з кіл потрібно скласти вдвічі. Клеїти починайте з голови.

Перший диск приклейте однією стороною, друга повинна стирчати вертикально. Друге коло наклейте також однією стороною поверх першого, трохи зсунувши його вправо. Так потрібно проробити з усіма дисками. У результаті утвориться об’ємний циліндр, це тіло гусениці.

На перший складений круг потрібно наклеїти коло, який не складали, це буде голова гусениці. На ній потрібно намалювати очі, рот і вусики.