Вироби для дітей 6 років: ТОП-100 фото кращих ідей для творчості

Майстер-клас по створенню гарних виробів для дітей 6 років своїми руками. Фото з описом і готовими схемами для виготовлення виробів в школу або садок.

Практичний кожна дитина захоплюється виробами на різну тематику. Починають найпростіші вироби робити діти у віці приблизно 2 роки, далі інтерес до даного виду заняття тільки зростає, пік приходити приблизно до 6 років. В інтернеті можна побачити масу фото виробів для дітей 6 років, зроблених з різних матеріалів. Вироби можна змайструвати на будь-яку тематику, будь-якої складності і задіяти при цьому не одну техніку.

З чого робити поробки

Саморобка — такий вид творчості, що можна використовувати для її створення самі різні матеріали, як природні так і штучні теж. Вироби з дітьми 6 років своїми руками можна зробити з таких матеріалів:

  • пластилін;
  • кольорова, гофрований папір;
  • природні матеріали (засушені листя дерев, квіти, шкаралупа горіха, каштани, жолуді, горобина…);
  • крупи і насіння (рис, гречка, насіння соняшника);
  • підручні матеріали (вата, одноразовий пластиковий посуд, пінопласт, фетр…);
  • морські камінці і мушлі.

Також є ще маса варіантів різних основних матеріалів з яких можна змайструвати цікаві саморобки для дітей 6 років.

Вироби з пластиліну

Пластилін — один з улюблених матеріалів у діточок, адже з ним так приємно працювати. Вироби з пластиліну для дітей 6 років можна виконати на будь-яку тему: персонажі казок, новорічні свята, різні панно, моделі техніки та інших предметів…

З пластиліну можна ліпити, як окремі предмети, так і створювати цілі композиції. Досить-таки цікаво зробити з пластиліну картину.

Картина з пластиліну

Картина з пластиліну — проста саморобка для дітей 6 років, але при цьому дуже захоплює і виходить красивою і оригінальною на вид.

Є два варіанти створення даної поробки: за допомогою маленьких кульок пластиліну або ж розмазувати пальчиками пластилін по основі. Обидва варіанти цікаві і варто їх спробувати, вони добре впливають на моторику дитячих рук.