Вироби для дівчаток своїми руками (75 фото ідей): легкі інструкції створення красивих виробів

Майстер-клас для дівчаток по створенню виробів своїми руками. Великий вибір цікавих ідей, багато фото, а також покрокове керівництво з описом всіх етапів створення виробів в домашніх умовах.

Рукоделье завжди вважалося жіночим заняттям, тому дівчаток навчали споконвічно жіночих ремесел — шиття, в’язання, ткацтво, з малих років. І хоча зараз це вже не є питанням життєзабезпечення, володіння голкою, спицями, гачком та іншими техніками створення виробів своїми руками для дівчаток важливо і по сей день.

Освоюючи їх, юні майстрині проявляють чудеса старанності та акуратності. А для того, щоб творчий процес доставляв радість, потрібно вибирати теми, сюжети і зразки, цікаві саме їм.

Теми виробів для дівчаток

Вони різноманітні, але мають загальні мотиви. Популярністю завжди користуються квіти, миловидні тваринки, ляльки в ошатних сукнях, всілякі пухнастики і глазастики.

Радісні веселки, пухнасті хмарки, поні і єдинороги, чарівні принцеси і легкокрылые феї, виконані в техніці аплікації або печворк, вишиті або сплетені з бісеру, ниток муліне або гумок, створені з нетрадиційних та природних матеріалів — все, що може викликати чарівність і розчулення, може стати варіантом для хитромудрих або легких виробів для дівчаток.

Аплікація та скрапбукінг

Головною темою аплікацій, яка зацікавить дівчаток, можна вважати квіткові композиції: листівки, колажі, натюрморти. Вони можуть бути як плоскими, так і мати різні ступені об’ємності. Для них можна використовувати деталі, виконані в техніці орігамі.

Аппликативные тваринки, пташки, єдиноріжки і поні, виконані за зразками виробів з паперу для дівчаток, повинні мати характерні риси: великі виразні очі, хвилясті пишні чубчика, бантики, бусики, спіднички, використані в різних комбінаціях. Але в прагненні зробити саморобку красивою важливо не перестаратися: велика кількість дрібних деталей може перевантажити аплікацію, позбавивши її безпосередності і шарму.

Ускладненою технікою аплікації, яка може зацікавити рукодільниць постарше, є квілінг. З його допомогою можна створювати панно і картини дивовижної краси: абстрактні композиції, жар-птиці або павичі, квіти і сердечка, сніжинки і феї, балеринки і ангели.

Прекрасним варіантом реалізації творчих фантазій для дівчаток є скрапбукінг. Прикрашаючи з його допомогою фотоальбоми, блокноти, скетчбуки і листівки, використовують типово дівочі матеріали: мереживо, бантики, намистинки, черепашки, блискітки. Такі вироби жіночні, чарівно ніжні і романтичні.