Вироби для дітей 7 років: робимо класні вироби своїми руками (100 фото ідей)

Покроковий майстер-клас по створенню гарних і незвичайних виробів для дітей 7 років до школи. Фото готових варіантів з описом та поетапної інструкцією.

Першокласники, покинувши дитячий сад і прийшовши в школу, все так само люблять пограти. Вони люблять ліпити, малювати, шити і конструювати. Їх улюбленим уроком є урок праці, де вони можуть попрацювати руками, створити щось нове, чогось навчитися. Тому і навчальний процес доцільніше побудувати у вигляді гри.

Прості вироби вони в змозі зробити самі, без допомоги дорослих. А ось конструювання та втілення складних ідей повинно проходити під пильною увагою вчителів або батьків.

Особливості творчості 7-річних дітей

Цей вік характеризується появою передумов навчальної діяльності. Діти повинні навчитися посидючості, терпіння, акуратності. Саме цьому і вчить процес створення виробів.

На перших етапах творчості важливо разом з дитиною майструвати вподобану йому річ, допомогти йому освоїти процес поетапного творчості. Надалі, захоплений дитина буде працювати самостійно.

Види дитячих виробів

Дитяче творчість різноманітна, тому варіантів дитячих поробок теж величезна кількість. Всіх їх можна розділити на кілька великих груп за призначенням:

  • подарунки (однокласникам, вчителям, батькам);
  • іграшки (для себе і молодших дітей);
  • сувеніри (для вчителів, знайомих та рідних);
  • вироби для виставок (класних, шкільних, міських, обласних);
  • декоративні предмети домашнього інтер’єру (панно, вази, кашпо);
  • вироби для практичного використання (новорічні іграшки для ялинки, шпильки і обідки для волосся та інше).

Батьки і знайомі повинні хвалити і заохочувати хлопців за їх прагнення до творчості, щоб підвищити їх самооцінку і тягу до рукоділля.