Вироби своїми руками для дітей: огляд кращих майстер-класів з фото та описом

Великий вибір готових ідей по створенню виробів для дітей будь-якого віку. Майстер-класи по створенню виробів своїми руками.

Залучення дітей у процес творчої творчості — один з найважливіших виховних аспектів. Будучи правильно організованою, така діяльність не тільки формує моторні навички, але і вчить ставитися до праці та її результатами серйозно і шанобливо, допомагає зрозуміти й оцінити свої можливості і стимулює до самостійним творчим експериментам.

Тому так важливо зробити заняття цікавим, а результат — відчутним. Цікаві саморобки своїми руками для дітей різного віку допоможуть у вихованні юних творців.

Вироби з паперу

Це одна з великих областей прикладного творчості, що включає в себе різного роду аплікації, квілінг, орігамі та інші техніки. Обираючи для роботи одну з них, потрібно врахувати вік вихованців, рівень підготовки та психологічні особливості дітей

Тоді можна точно визначити, за виготовлення якої вироби можна взятися, які матеріали та інструменти використовувати, щоб роботу можна було виконати за відведений для заняття час.

Використання шаблонів для виробів своїми руками зручно для дітей та вихователів: вона полегшить і прискорить процес. Старші вихованці можуть переносити зображення на кольоровий папір або картон і выстригать деталі самостійно, а малюкам краще надати їх у вигляді роздаткового матеріалу.

Обов’язково зверніть увагу маленьких художників на те, що до матеріалу треба ставитися дбайливо і планувати саморобку економно: прикладати шаблон треба не до центру, а до краю, розташовуючи його таким чином, щоб її було зручно выстригать.

Для склеювання використовувати тільки безпечний, не токсичний клей, користуватися спеціальним пензликом, або замінити її підручними засобами, наприклад, смужкою картону з загнутим або нарізаним бахромою кінчиком.