Вироби з пластиліну своїми руками: легкий майстер-клас з фото та описом

Майстер-клас з ліплення виробів з пластиліну своїми руками. Покрокова інструкція з описом всіх етапів створення оригінальних виробів з пластиліну.

Працюючи з пластиліном, навіть самий непосидючий малюк згодом заспокоюється. Таке заняття до смаку, як маленьким, так і дітям старше. Створювати власні вироби з пластиліну для дітей – це одночасно цікава гра і корисне заняття. Розвиваються пальчики і кмітливість. Самостійно виліплені невелику фігурку, дитина створює свій світ.

Вихователі та психологи сходяться на думці, що заняття таким видом творчості треба проводити якомога частіше. Наприклад, перед сном підвищена активність ні до чого. Запропонувати в цей час зайнятися такого роду творчістю — саме правильне рішення. Відразу припиняються капризи, можна розслабитися і спокійно поліпити цікаву штучку.

Для батьків в інтернеті спеціально зібрано велику кількість фото виробів з пластиліну, з яких можна вибрати найбільш цікаві. Обов’язково треба підказувати дитині з чого починати ліплення і як продовжувати, щоб вийшла кумедна фігурка. Він обов’язково оцінить ваші старання.

Що потрібно для творчості

Хороший якісний пластилін – це той, який не сильно бруднить руки і не прилипає до них. Коли є такий набір, можна не турбуватися. Задумані фігурки вийдуть красиві. «Hey Clay Залипаки» створений саме таким. Легко відходить від рук і меблів. Ліпиться легко, застигає на наступний день.

Створення вироби з пластиліну на тему, яка вас зацікавила, додатково вимагає наявність наступних предметів: ручки (олівця) для розкочування тонких деталей, ножика для виконання робіт по цьому матеріалу, маркера.

Пластилінові фігурки тварин із пластиліну

Вироби з пластиліну покроково описано для кожної конкретної невеликої скульптури. Тематика тварин завжди викликає інтерес. Як зробити саморобку з пластиліну таку ж, як на картинці? Застосовуємо свою уважність і вказану послідовність дій.

Завдяки простій техніці дитина самостійно сліпить свою першу фігурку. Наступні повинні поступово зменшуватися в розмірах. Своєрідний принцип «матрьошки». Прості вироби з пластиліну – первісна завдання для маленького «скульптора».