Вироби у підготовчій групі дитячого садка: легкий майстер-клас + 70 фото ідей

Великий вибір ідей по створенню гарних виробів для дітей у підготовчій групі. Інструкції з описом дрібних деталей створення вироби.

Мабуть кожна дитина любить робити різні вироби, їх можна майструвати на різну тематику, з різноманітних матеріалів. Є різні складності робіт які дитина в змозі самостійно змайструвати, а деякі потребують допомоги дорослих.

найпростіші вироби можна давати дитині робити вже з 2-х років. В інтернеті можна знайти різні фото виробів у підготовчій групі, першокласників, учнів середньої школи та природно для самих маленьких творців.

Плюси для дитини при виготовленні виробів

Створення будь вироби несе багато сприятливих моментів дитині:

  • Дитина стає більш посидючим.
  • Розвивається дуже добре моторика рук.
  • Малюк починає творчо думати, задіює свою фантазію, логіку.
  • У ході деяких видів виробів можна паралельно вивчати геометричні фігури, літери.

Найчастіше діти роблять вироби в підготовчій групі дитячого саду, так вони з користю проводять час і при цьому отримують задоволення, навички, діляться враженнями між собою.

Матеріали для виробів

Найчастіше вироби своїми руками підготовча група створює з паперу, картону, пластиліну та природних матеріалів (засушені листя дерев, квіти, ягоди горобини, різні насіння, крупи, пір’я птахів, каштани, шкаралупа горіхів) – – – – – –

Також для виготовлення виробів можна використовувати різні підручні засоби: одноразовий пластиковий посуд (ложки, стакани), вушні палички, паперові серветки, старі лампочки, лотки з-під яєць, яєчну шкаралупу і багато іншого.

Багато вироби можна змайструвати з різних видів тканини (фетр, велюр, шкіра), ниток для в’язання, намистин, черепашок, морських і декоративних камінчиків…