Вироби в садок своїми руками (120 фото) – творчі ідеї створення гарних дитячих поробок

Майстер-клас по створенню гарних виробів в дитячий садок своїми руками. Фото готових варіантів, пошагвоая інструкція, опис всіх етапів створення вироби від А до Я.

Сучасний ритм життя, постійно зростаючі потреби змушують обох батьків працювати. Забрати дитину з садка, на бігу розпитати його про те, як пройшов день, закупити продукти, приготувати вечерю, випрати, перевірити уроки у старшого — до вечора мама валиться з ніг від втоми. А тут ще творче завдання з дитячого садка.

Як все встигнути, де знайти сили і натхнення? Схильність до перфекціонізму перетворює виготовлення поробки своїми руками дитині в садок у масштабний проект, який мама або тато ліплять всю ніч, жертвуючи сном та відпочинком. А між тим вони могли б чудово провести час разом з дитиною, насолоджуючись хвилинами спілкування і сімейного щастя.

На просторах інтернету знайдеться безліч фото готових виробів в садок, зроблених своїми руками. В більшості своїй вони дуже прості, не вимагають великої кількості часу, ні фінансових витрат.

Кольорові долоньки

Маленькі дітки обожнюють малювати долоньками. Але заняття це досить трудомістка для мами, в сенсі подальшої прання і прибирання, адже різнокольорові відбитки можуть залишитися і на одязі, і на меблях. Набагато безпечніше використовувати для творчості паперові долоньки.

Щоб заощадити час на вирізуванні, складіть пачкою кілька аркушів однотонної або різнокольорового паперу, обведіть долоньки малюка або дозвольте йому обвести їх самому. Виріжте відразу всю стос аркушів — і ви отримаєте велику кількість матеріалу для творчості.

А що робити з цими долоньками — вам підкаже фантазія. Дитина може намалювати сонечко і обклеїти його по колу жовтими долоньками-променями. Зелені долоньки, наклеєні шарами знизу вгору у вигляді піраміди, зобразять ялинку.

Кольорові долоньки, приклееные в коло, перетворяться в квіточку. Плавна лінія гуашшю зобразить шию лебедя або павича, а білі або сині долоні сформують його хвіст. Якщо для фону ви виберете кольоровий папір контрастного кольору, виріб буде виглядати дуже ошатно.