Військові вироби своїми руками: 75 фото цікавих поробок на військову тематику

Майстер-клас зі створення незвичайних виробів на военую тематику своїми руками. Легка інструкція з фото та описом для новачків і дітей.

Військові вироби, зроблені своїми руками, не тільки впливають на естетичне та художнє розвиток підростаючого покоління. Коли батьки розповідають дитині історію військової техніки, це впливає і на його патріотичне виховання. Правда, приваблює таке мистецтво в основному хлопчиків. Однак, нижче піде мова про виробах, які з задоволенням будуть майструвати і дівчатка.

Цікаво! Для творчості підійдуть будь-які підручні, навіть непридатні матеріали: пластик, сірникові коробки, упаковки для яєць, баночки та інші.

Об’ємні вироби

Включивши творчу фантазію, будь-який хлопчик підготує ось таку оригінальну саморобку на військову тему, наприклад, до 10 вересня — Дню танкіста.

Для неї знадобляться:

 • 3-4 металевих баночки з-під кави, чаю;
 • кольоровий папір;
 • двошаровий гофрований і звичайний картон;
 • сірникову коробку;
 • фарби, пензлик;
 • двосторонній скотч;
 • звичайний клей;
 • ножиці.

Майстер-клас:

 1. Для тіла танка склеїти банки між собою;
 2. Обернути їх темно-зеленим папером, нею ж покрити сірникову коробку для вежі і дуло;
 3. Зробити гусениці, розфарбувати їх у чорний колір, приклеїти;
 4. Прикріпити дуло до вежі, а її — до корпусу танка;
 5. Вирізати і наклеїти або намалювати зірки і літери «Т-34».

Плоскі вироби

З дитиною можна самостійно створити прості веселі військові вироби в дитячий садок, наприклад, до 23 лютого. Так, солдатики нижче схожі на ракету, в якій летить космонавт.

Разом з дітьми старшої або середньої групи вже вийде підготувати більш хитромудру аплікацію — картонну ракету з вікнами. Зверніть увагу: внизу вироби є спеціальний отвір для вставки хвостових крил.

Цікаву композицію у вигляді армійської форми можна змоделювати за зразком нижче. Потрібно клей, ножиці, кольоровий папір, фломастери.

Це цікаво! Вироби можна спорудити з допомогою різних цікавих способів: аплікації, декупажу, квілінгу, скрапбукінгу та інших.