Вироби для дітей 11 років: фото кращих ідей + покрокова інструкція з описом і схемами створення виробів

Майстер-клас для дітей 11 років по створенню виробів своїми руками. Великий вибір ідей, схеми, шаблони, новинки. Ідеї для незвичайного оформлення вироби в школу.

У віці 11 років діти вже майстерно управляються з ножицями, знайомі з багатьма видами матеріалів. Тому вони можуть самостійно зробити досить складні вироби і творіння. При цьому продовжується розвиток своєї майстерності.

Добре, якщо до цього часу вже з’явилося улюблене захоплення і є безліч ідей. Якщо ж ні – не біда, на просторах інтернету є різноманіття фото виробів для дітей 11 років, які допоможуть у виборі напряму.

Створення виробів з кольорового паперу

Папір є дуже податливим матеріалом — з ним приємно і легко працювати. Вироби виходять цікаві та найрізноманітніші: плоскі і об’ємні, одноколірні та різнокольорові, практичні і використовувані для декорування.

Об’ємні вироби з паперу

Вироби з паперу в 11 років вже частіше мають об’ємні елементи. Це надає картинці або листівці додаткову ефектність. Для аплікації такого виду із зображенням голуба знадобляться наступні інструменти і матеріали:

 • картон;
 • папір;
 • паперові салфетки;
 • карандаш;
 • ножницы;
 • клей.

Хід роботи:

 1. На аркуші картону зобразити контур голуб: голову, тіло і крило.
 2. Серветки пом’яти і наклеїти на малюнок. Це стане в нагоді для об’ємності.
 3. З паперу білого кольору вирізати пір’ячко, у яких по краю зробити невеликі надрізи.
 4. Такі кошлаті пір’ячко розмістити на всіх частинах птиці крім голови, а на неї наклеїти крила без бахроми.
 5. Після того як всі пір’я будуть приклеєні, приступити до приклеювання очей і дзьоба, вирізані також з кольорового паперу.
 6. Готово!

Техніка «квілінг»

Вироби своїми руками для дітей 11 років можуть приймати різний вигляд. Особливо набирає популярність в останні роки техніка квілінг. Її суть полягає в наступному:

 1. Кольоровий папір нарізається у вузькі смужки. (Зараз можна знайти вже готові смужки на прилавках магазинів з канцелярією.)
 2. Смужки скручуються в спіральки за допомогою олівця, бо ножиць.
 3. З спіральок викладається композиція на аркуші картону, і кожна заготовка фіксується за допомогою клею.

Таке захоплення позитивно впливає на розвиток працьовитості, терпіння, логічного мислення і фантазії.