Сукня з кросівками або кедами (50 фото) – як носити, тренди та образи

Плаття з кросівками або кедами: як носити, тренди та образи (50 фото)

Поєднання непоєднуваного – головний тренд останніх сезонів. Можна сміливо міксувати будь-які стилі, і не боятися, що це дивно. Наприклад, сукні з кросівками чи кедами виявилися настільки зручними, що вже неможливо від них відмовитись. Але якщо ти досі вагаєшся чи просто шукаєш нові ідеї для натхнення, розповідаємо, як їх носити, та ділимося стильними образами!

1. Сукні-плісе з кросівками

Дуже ніжний та жіночний образ виходить при поєднанні сукні-плісе зі спортивним взуттям. Вибирай мінімалістичні та однотонні класичні моделі та доповни цибулю футболкою або джемпером оверсайз. Однаково добре виглядають кеди на плоскій підошві та масивні кросівки на платформі.

Плаття-плісе з кросівками
Плаття-плісе з кросівками

2.Джинсова сукня з кросівками

Вільна, розслаблена і трохи хуліганська джинсова сукня створена спеціально для таких самих образів. Звичайно, за рахунок цього воно як рідне поєднується з кросівками або кедами. Причому довжина та крій несуттєві. Для акценту можеш взяти кольорове взуття, кеди з візерунками, кросівки із забавними написами чи контрастні шнурки.

Джинсове плаття з кросівками

3. Шкіряна сукня з кросівками

Смілива, але дуже ефектна цибуля, яка не залишить байдужих. У році шкіряні сукні стали разюче різноманітними, так що і поєднань з ними ще більше. Рекомендуємо вибирати шкіряні міські кросівки стриманих відтінків. А якщо хочеш зіграти на контрасті, то бери підкреслено спортивну модель яскравого кольору.

Шкіряна сукня з кросівками

4. Сукня-сорочка з кросівками

З такого простого, зручного та практичного вбрання не хочеться вилазити. Безрозмірні сукні-сорочки оверсайз з поясом або без відмінно гармонують з кедами та кросівками у будь-яких видах та варіаціях. Сама сукня може бути і міні, і максі. Але краще відмовитись від шкарпеток, гольфів та інших зайвих горизонтальних ліній, щоб не порушувати пропорції фігури.

Плаття-сорочка з кросівками
Плаття-сорочка з кросівками