Модні жіночі шорти – тренди та новинки (50 фото)

Модні жіночі шорти: тренди та новинки (50 фото)

Наближається літо, і саме час спантеличитися вибором літнього гардеробу. Цього разу пропонуємо поговорити про модні жіночі шорти. Зібрали найактуальніші тренди, щоб тобі було простіше визначитись із фасоном!

1. Шорти із високою талією

Головним трендом цього року беззастережно залишається завищена талія, зокрема й у шортах. Тут до неї додається величезний приємний плюс – такий стиль візуально подовжує ноги. Це чудовий вибір для дівчат із будь-якою фігурою. З високою талією роблять буквально все – джинсові, ділові, тонкі тканинні та трикотажні шорти.

Шорти з високою талією
Шорти з високою талією

2. Спортивний стиль

Тканинні шорти у спортивному стилі – маст-хев на літо. Тепер свої найулюбленіші та найзручніші шорти можна сміливо носити навіть у місті, а не лише у спортзалі чи на пробіжці. Поєднуй їх з толстовками, футболками, оверсайз майками або короткими топами.

Спортивний стиль

3. Джинсові шорти

Джинсові шорти стали гідним продовженням тенденції до створення тотал цибулі. Зараз їх поєднують із джинсовими топами, сорочками та куртками. Найкраще, щоб верх і низ були в одному відтінку. Крім того, джинсові шорти можна носити із кольоровими колготами.

Джинсові шорти
Джинсові шорти

4. Міні-шорти

На якийсь час короткі шорти витіснили видовжені моделі та навіть унісекс. Але за цей рік дизайнери знову ввели у моду невимушену відвертість. Щоправда, зараз вона далека від підкресленої сексуальності. Це більше про зручність та свободу, так що й актуальні моделі такі самі!

Міні-шорти

5. Рвані шорти

Цей тренд уже давно так міцно закріпився на вулицях, що перебуває майже поза модою. Актуальні рвані шорти – із завищеною талією, необробленим зрізом та яскравим декором. Зверніть увагу на фурнітуру, вишивки, аплікації і навіть стрази – все це доречно.

Рвані шорти
Рвані шорти