Робимо гарні орхідеї з паперу своїми руками поетапно – 120 фото

Великий вибір свіжих ідей по створенню гарних квітів орхідеї з паперу. Легка інструкція і простий майстер-клас з фото та описом всього процесу.

Вироби, створені в штучному варіанті, особливо свої руками ніколи не перестануть бути затребуваними та актуальними. Особливий напрямок серед усіх можливих виробів займають різні паперові квіти. Вони нерідко виконані настільки детально, що їх можна сплутати з цими квітами. Такими виробами з паперу можна декорувати будь-який простір.

Цікаво їх використовувати в інтер’єрі, доповнюючи ними різні навісні полички або інші предмети меблів. Але також нерідко квіти можуть застосовуватися в якості додаткових аксесуарів.

Особливості виготовлення орхідей з паперу

Орхідея завжди тримаються осібно серед всіх кольорів. По-перше, вони дуже красиві. По-друге, вони вимогливі до свого догляду, якщо мова йде про живих. Тому, щоб виростити такий унікальний і красивий квітка потрібно чимало зусиль і терпіння. Теж стосується і аналога з паперу.

Щоб отримати гарний результат, який вразить усіх, необхідно виконати його з дотриманням всіх деталей. Тільки тоді вийде фото саморобної орхідеї, де буде складно розібратися: чи живий там представлений квітка.

Основа для створення паперових орхідей

Навіть, якщо вже знайдена докладна інструкція, як зробити орхідею, важливо належну увагу приділити всіх необхідних інструментів. Так як від якості його комплектуючих залежить те, наскільки квітка буде простий в збірці.

Для створення однієї квітки або цілого букета потрібно спеціальна папір, яка вважається гофрованої, також підійдуть різні види крепированой папери. Необхідно запастися і дерев’яними шпажками, краще придбати різні розміри.

Особливо важливо підібрати інструмент, який відповідає за склеювання деталей. Тому не варто вибирати найдешевший варіант клейового пістолета. У ньому, як правило, складніше регулювати обсяги клею, тому нерідко доводиться переробляти повністю всі трудомістку роботу.

Необхідні будуть і якісні гострі ножиці, які створені спеціально для роботи з різними видами паперу і її похідних. Стане в нагоді і фломастер для коригування деталей. Варто вибирати колір, який буде контрастним обраної папері.