Корона з паперу своїми руками поетапно – 100 фото ідей і новинок

Майстер-клас для дітей зі створення красивої корони з паперу своїми руками. Фото, схеми, шаблони для вирізання, секрети та хитрості для створення красивих прикрас.

Ні один новорічний вечір не обходиться без костюма. У танку кружляють маленькі феї і сніжинки, принцеси і королі. І без головного казкового атрибута – царського вінця – просто не обійтися. Мами і бабусі перед карнавалом шукають в Інтернеті фото саморобних корон з паперу, фетру, мішури, придумують свої моделі.

Ось кілька цікавих ідей.

Корона з паперу: прості варіанти

З картону і паперу можна зробити корону неймовірної краси. Головне – набратися терпіння і проявити фантазію.

Матеріали:

 1. картон;
 2. кольоровий папір;
 3. ножиці;
 4. простий олівець;
 5. клей ПВА, «Момент» або клейовий пістолет;
 6. намистини, стрази, стеклярус для декору.

На картоні намалювати корону. В Інтернеті можна знайти шаблони на будь-який смак. Якщо лист малий, можна зробити кілька деталей, а потім з’єднати між собою.

Якщо корона менше обхвату голови, варто продумати, як вона буде триматися. Можна закріпити на волоссі шпильками-невидимками. Щоб закріпити на коротких волоссі, знадобиться капелюшна гумка. Зробити маленькі дірочки на кінцях корони, вставити кінці гумки, зав’язати вузлики, зверху заклеїти шматочком картону.

Заготівлю пофарбувати або обклеїти папером потрібного кольору в залежності від костюма: для принцеси або царя – золотистого, для сніжинки – сріблястого, білого, блакитного. Після висихання задекорувати корону.

В такій техніці можна зробити корону для хлопчика, але вона повинна бути більш лаконічною, з меншою кількістю прикрас.

Корона Ельзи з м/ф «Холодне серце»

Для роботи знадобляться:

 1. картон;
 2. золотиста фарба;
 3. ножиці;
 4. простий олівець;
 5. клей ПВА, «Момент» або клейовий пістолет;
 6. для декору – мереживна тасьма, синій великий страз, жовті блискітки.

З картону вирізати смугу: ширина – 4-5 см, довжина рівна обхвату голови.

Намалювати і вирізати діадему шириною приблизно 10 см, висота посередині – близько 8 див. Заготівлю приклеїти до смугою по центру.

Завдати золотисту фарбу. Якщо її немає, можна використати жовту. По закінченні всіх робіт побризкати лаком для волосся: він додасть блиск виробу. Контур діадеми промазати клеєм, насипати блискітки. Після висихання струсити надлишки.

В середину діадеми прикріпити за допомогою клейового пістолета або «Моменту» синій страз.

По обидві сторони каменю зробити сніжинки. Для цього потрібно накреслити 3 схрещені смужки, нанести пензликом клей, насипати блискітки, потім струсити залишки.

Місце з’єднання 2-х деталей задекорувати тасьмою. Закріпити на волоссі можна описаними вище способами.