Скетчбук своїми руками – 150 фото кращих ідей з фото і покрокової інструкцією

Вчимося робити гарний скетчбук своїми руками поетапно. Нестандартні варіанти оформлення, вибір кольору, легка інструкція та майстер-клас з фото.

У багатьох творчих людей є проблеми з підбором відповідного скетчбука. У деяких погана якість паперу, а більш якісні екземпляри коштують в рази дорожче. Для вирішення цієї проблеми можна зробити скетчбук самому, в домашніх умовах. Витрати значно знизяться, а простору для творчості не обмежена.

Причини створення скетчбука своїми руками

У кожної людини, наважився зробити скетчбук самому, свої причини на це. Розглянемо плюси саморобного скетчбука:

Дешевизна. Купівля матеріалів вийде значно дешевше, ніж покупка готового скетчбука. Достатньо купити папір, а ножиці, нитки з голкою або клей знайдуться майже у кожного.

Політ фантазій. Можна зробити скетчбук, повністю відповідає запитам свого майбутнього володаря: з якісним папером, кольоровим палітуркою, або іншими вимогами. Можна вибрати кольоровий папір, тонований, щільний, тонкий, з текстурами, акварельну.

Стиль. Скетчбук, створений своїми руками, вкаже на індивідуальність власника. Обкладинку можна прикрасити різноманітними способами. Оригінальні ідеї для скетчбуков допоможуть впоратися з роботою.

Необхідні матеріали

Для створення скетчбука знадобиться мінімум матеріалів:

  • Папір. Її кількість і якість залежить від бюджету людини. Акварельна або з текстурами – залежить від вибору. Кількість аркушів також залежить від того, як часто малює художник. На ринку на сьогоднішній день можна знайти різну папір.
  • Для обкладинки знадобиться кольоровий папір, з візерунками. Наприклад, часто використовують папір для пакування подарунків. Для того, щоб зробити її стійкішою, її можна поєднати з щільним картоном.
  • Клей. Підійде як звичайний канцелярський клей-олівець, так і ПВА.
  • Голка з ниткою. Необхідна для зшивання аркушів між собою.
  • Канцелярський ніж.
  • Лінійка – для більш рівних країв.
  • Шило, щоб зробити рівні отвори під прошивку.
  • Ножиці.