Гуртка з полімерної глини своїми руками поетапно – 120 фото кращих ідей

Покрокова інструкція. як легко і швидко зліпити кухоль з полімерної глини. Великий вибір ідей і новинок від майстрів порталу.

Сучасний пластичний матеріал — полімерна глина, з’явився не так давно. Це речовина ідеально підходить для творчості, дозволяючи створювати дивовижні речі: сувеніри, ляльки, декоративні елементи для оформлення різних предметів. На сьогоднішній день матеріал доступний для всіх бажаючих — його можна придбати в будь-якому художньому салоні або спеціалізованому магазині товарів для рукоділля.

З допомогою полімерної глини можна виконати декоративне оформлення будь-якого самого простого предмета, перетворивши його в ексклюзивний сувенір. Особливою популярністю користуються декоровані своїми руками красиві і оригінальні гуртки.

Особливості кухлів з полімерної глини

Створенням кухлів з нового полімерного матеріалу стали захоплюватися порівняно недавно. Така техніка декорування швидко знайшла активних прихильників — з її допомогою можна виготовити неповторну річ для дитини, чоловіка або жінки. А також, декор і прикраса кухлів полімерною глиною — прекрасний спосіб проявити себе і підкреслити свою індивідуальність.

Елементи для прикраси можуть бути самими різними: у вигляді квітів, звірів чи фігурок казкових персонажів. Оформлена такими деталями посуд не тільки дуже гарна, але й екологічна.

Полімерна маса не має запаху і не виділяє шкідливих речовин. Вона відрізняється особливою міцністю і стійкістю до перепадів температур, не боїться вологи і не піддається впливу грибка і шкідливих мікроорганізмів.

Матеріал являє собою м’яке і податливе речовина, станом нагадує пластилін. Його головними особливостями вважаються міцність і довговічність. Ці якості полімерна глина набуває завдяки випалу в кінці процесу виготовлення.