Прикраса на стіну – ідеї як своїми руками зробити стильна прикраса

Вчимося робити красиве прикраса на стіну своїми руками. Багато фото красивого і сучасного дизайну своєчасному інтерєрі.

Стіни є фонової основою всього інтер’єру. Саме вони займають велику площу. Тому грамотне оформлення здатне значно перетворити інтер’єр. Деталі повинні поєднуватися з дизайном і меблями. І підсумковий результат створить відчуття завершеності ремонту.

Види технік

Варіанти як прикрасити стіну підбираються виходячи з особистого смаку і загального дизайну. Найбільш популярні: аерографія, рідкі шпалери з розписом, фреска, графіті, використання трафаретів, оформлення акриловими краскками і темпера.

Стіни у вітальні

Зал збирає гостей і часто влаштовує домашні посиденьки з сім’єю. Тому він потребує більш ґрунтовного підходу до аксесуарів. Вибравши декоративну штукатурку можна зробити зі звичайної стіни панно з імітацією каменю, дерева або морської піни.

Декоративний цегла або камінь вигідно підкреслять камін. Цікаве оформлення здатне прикрасити і захистити стіну від кіптяви. Різнокольорові шматочки мозаїки можна викласти незвичайним візерунком вивчивши інструкцію як зробити прикрасу для стіни з цього матеріалу.

Головну стіну в зоні телевізора або дивана, добре підкреслять м’які панелі. Деталі слід підбирати в одному стилі з меблями, повторюючи малюнок предметів або драпіровку. Дане рішення підійде для просторих кімнат.

Стіни в спальні

До оформлення стін спальні слід визначити переваги та недоліки кімнати. Просторе приміщення не потребує змін. Невеликі і слабоосвещенные кімнати можна візуально розширити за рахунок імітації вікон. Різнокольорові вітражі додадуть приміщенню стилю.

В кімнаті для сну і відпочинку не повинно бути деталей привертають увагу. Обстановку слідує створювати м’яку, спокійну без яскравих акцентів. Стіни з дзеркалами розширять спальню і зроблять її світліше. Глянцеві елементи, зібрані в панно, так само здатні збільшити простір.

Доречна декоративна ніша над ліжком, нагадує стелажі, вона значно прикрасить кімнату. Полиці можна оформити вазами, фоторамками і освітлювальними лампами. Вдалий відтінок аксесуарів—обраний під колір текстилю.