Фрукти з паперу (100 фото ідей): плоскі та обємні вироби своїми руками

Вчимося робити гарні фрукти з паперу своїми руками. Приклади цікавих виробів, а також майстер-клас з фото та описом.

Довгий час вироби з паперу, в тому числі і фрукти, асоціювалися виключно з дитячим творчістю. Зараз з’явилося безліч цікавих технік роботи з папером і картоном. Вони дозволяють створювати цікаві вироби, які можуть бути не тільки дитячою іграшкою, але і предметом інтер’єру або подарунком.

Аплікації

Мабуть, найпростішим способом зробити красиві декоративні фрукти є аплікація. Якщо мова йде про заняттях з дитиною, самі прості композиції з паперу зможе осилити навіть дошкільник. Дорослі також можуть робити аплікації з паперу.

Натюрморт може стати справжньою прикрасою будинку, якщо, наприклад, зробити аплікацію об’ємною. Для цього кожну деталь можна кілька разів скласти, намічаючи лінії згинів. Така деталь сама по собі стане згинатися і стане опуклою. Наклейте її на основу, і ваша аплікація перетвориться у панно.

Гірлянди

Якщо роздрукувати або намалювати невеликі картинки з фруктами і вирізати їх, вийде гірлянда для свята. Картинки потрібно нанизати на нитку або прозору волосінь за допомогою голки.

Паперові фрукти з паперових тарілок

Разом з дитиною можна зробити фрукти з паперових тарілок. Для цього будуть потрібні білі паперові або пластикові тарілки, ножиці, фарби і пензлики. На круглому підставі можна намалювати цілий фрукт в розрізі, наприклад апельсин або яблуко. З розрізаних на 4 частини тарілок вийдуть скибочки кавуна і полунички, а з половинок тарілок часточки лимона.

Фрукти-гармошки

В інтернеті часто зустрічаються фото фруктів з паперу, які складаються з безлічі тонких листків. Насправді у виготовленні таких виробів немає нічого складного.

Просто дотримуйтесь інструкції, як зробити такий фрукт своїми руками:

  • З білого паперу або картону виріжте шаблон фрукта, наприклад силует яблука без хвостика;
  • Прикладіть шаблон до кольорової папері обведіть;
  • Виріжте 10 або більше заготовок;
  • Кожну заготовку складіть навпіл;
  • З допомогою клею-олівця склейте заготовки між собою. Приклеюйте тільки половинки фруктів. У вас повинна вийти фігура-гармошка;
  • Намалюйте на деталях насіння;
  • Приклейте яблуку хвостик і листок.

Чим більше ви зробите деталей для такої вироби, тим стійкіше вона буде.