Кулон звоими руками – проста інструкція з покроковим описом як зробити прикрасу

Майстер-клас для початківців по створенню ексклюзивного кулона своїми руками. Приклади ідеального оформлення, багато фото і докладний описом.

велика Кількість матеріалів і фантазія сучасних рукодільниць пропонує просто неймовірна кількість способів як робити кулон своїми руками. У Всесвітній павутині можна знайти докладні майстер-класи з відеоуроками і покроковими фотографіями. Залишається тільки вибрати саме той кулон, який буде відповідати всі вимоги та побажання.

Вибір варіантів з чого можна зробити кулон теж дуже різноманітний. Це можуть бути абсолютно будь-які підручні матеріали, починаючи від шматочків дроту, закінчуючи природними дарами, навколо яких зустрічається безліч. Навколишнє середовище сама дарує і матеріали, і натхнення для створення прикрас.

Кулон з мідного дроту і лаку для нігтів у формі квітки

Не зустрічається такого житла, де не було б шматочка тонкої дроту і лаку для нігтів. При чому якість лаку абсолютно не має значення, як і його вартість. Для створення рукотворного шедевра підійде будь-самий бюджетний варіант. Так і забарвлень існує величезна кількість.

Матеріали:

  • тонка дріт (бажано мідна, але підійде і будь-яка інша)
  • лак для нігтів (будь за вартістю і якістю, колір на вибір)
  • олівець або паличка будь-якого діаметру (для створення форми)

Технологія виготовлення

Невеликий відрізок тонкого дроту обернути навколо олівця і зробити петельку в кілька оборотів. Форми робляться довільні, такі як вам підкаже ваша фантазія.

Можна зробити не тільки квіточка з округлими пелюстками, але і будь-який інший квітка самої екзотичної форми. Все залежить від творчої фантазії майстра. Звичайно ж буде чудово, якщо зробити попередній ескіз передбачуваного шедевра.

  • Кількість пелюсток у квітки теж кожен робить по своєму смаку.
  • Після того, як всі пелюстки збираються суцвіття, можна приступити до заповнення форми з дроту лаком.
  • Для цього спочатку потрібно пройтися лаком по краях кожної пелюстки, щоб крапельки лаку прихватились до дроту.
  • Дати лаку злегка підсохнути, а потім заповнювати всю форму лаком. Його наносять повільними рухами, злегка поволі розтягуючи лак від краю формочки до центру.
  • Для новачків краще робити більш мініатюрні пелюстки. Вони легше і швидше просихають, простіше заповнюються. Буде досить декількох рухів пензлем.
  • Для того, щоб полегшити процес лакування можна пелюстки фарбувати окремо, виклавши їх на щільну прозору целофанову плівку або слюду. Тільки при складанні всього квітки потрібно буде проявити підвищену акуратність і обережність. Тому що просохлий лак може стати крихким. І один необережний рух може зруйнувати плівку з лаку.
  • Потім квіточки збирають дрібні букетики і роблять петельку, щоб його можна було носити на ланцюжку. Одиночний квітка також постачають невеликого розміру петелькою їх тієї ж мідного дроту.

Але в цілому, процес створення кулона з дроту і лаку для нігтів досить простий і невигадливий. Майстер-клас по виготовленню кулона можна з легкістю знайти на ютубі або інших сайтах, достатньо ввести заповітні рядки в пошуковику.