Як плести браслети з гумок – схеми плетіння і особливості створення виробів

Покрокова інструкція, як плести браслети з гумок своїми руками. Огляд ексклюзивних ідей з фото і описом всіх етапів створення унікального браслета.

З моди ніколи не виходять хобі, пов’язані з рукоділлям. Сьогодні неймовірно популярним заняттям серед дівчаток і підлітків стало плетіння браслетів з гумок.

Яскравий, доступний матеріал дає можливість проявити фантазію і створити власні, не схожі на всі інші, прикраси. У магазинах можна зустріти найрізноманітніші набори для такої творчості.

З їх допомогою юні майстрині плетуть стильні аксесуари, які підходять для будь-якого вбрання. Набивши руку, можна почати створювати і зовсім унікальні речі – фрукти, тварин, чохли для телефонів, одяг для ляльок та багато іншого.

Трохи історії

Початок цього цікавого захоплення було покладено в Штатах, де простий дитячій грі додали тематичний напрямок. Педагоги вважали вміння плести навіть самі простенькі візерунки з дрібних гумок заняттям, добре розвиває моторику.

Тому плетіння браслетів швидко отримало широке поширення в більшості освітніх установ. Досвід американських колег перейняли і в Європі, де це рукоділля також стало улюбленим у багатьох дітей.

У його розвиток значний внесок зробив Чин Чонг, житель Сполучених Штатів, який працював у компанії «Ніссан» інженером. Побачивши одного разу, як його дочки вибирають, з чого можна сплести браслет, він захотів сам спробувати зробити що-небудь цікаве з маленьких гумок. Але вони рвалися і постійно соскакивали з його пальців.

Тоді Чонг придумав мініатюрний верстат, за допомогою якого зумів пов’язати свій перший браслет всього за кілька хвилин. Пристосування отримало назву «Rainbow Loom» і стало неймовірно популярним у всьому світі.

Саме завдяки цьому винаходу процес плетіння аксесуарів з гумок привертає сьогодні увагу не тільки дівчат, але й хлопців – адже працювати з верстатом дуже захоплююче.

Класичні техніки в’язання чудово поєднуються з намистинками, підвісками, дрібними предметами. Різні елементи допомагають створювати цікаві і оригінальні аксесуари.