Новорічний манікюр 2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї манікюру на Новий рік 2022

Новорічний манікюр 2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

До новорічних свят завжди хочеться блиску, фарб, яскравості та цікавих рішень. Щоб було простіше вибрати серед усієї різноманітності дизайнів, ми зібрали для тебе добірку найкрасивіших ідей новорічного манікюру 2022!

1. Червоно-білий манікюр

Важко уявити, коли ще поєднання червоного та білого виглядає настільки ж природно та органічно, як на Новий рік. Ялинкові кулі, карамельні смужки, гірлянди – вибирай.

Червоно-білий манікюр
Червоно-білий манікюр

2. Червоно-зелений новорічний манікюр

Червоний із зеленим в одному дизайні відразу нагадують про новорічні свята, навіть якщо це манікюр без тематичних малюнків та візерунків. Щоб поєднання не здавалося таким екстравагантним, розбав його білим або сріблястим.

Червоно-зелений новорічний манікюр
Червоно-зелений новорічний манікюр

3. Золотий манікюр на Новий рік 2022

Золотий манікюр завжди виглядає дорого та яскраво, можливо навіть занадто для повсякденного життя. А ось на новорічні свята це справжня знахідка, навіть якщо ти зробиш суцільний щільний металік.

Золотий манікюр на Новий рік 2022

4. Срібне покриття

Срібло – також ще один із головних варіантів манікюру у 2022 році. Найкраще використовувати його для акцентів у поєднанні з білим, бежевим, сірим або синім.

Срібне покриття

5. Дзеркальне втирання

Дзеркальний манікюр дуже відрізняється від звичайного срібла. Для такого ефекту використовуються спеціальні втирання та глянсовий топ. До речі, дзеркальна поверхня може бути кольоровою!

Дзеркальні втирання
Дзеркальні втирання

6. Малюнки сніжинок та зірок

Не подобаються складні чи мультяшні малюнки, але хочеться чогось особливого? Тоді сміливо вибирай новорічний манікюр із малюнками зірок чи сніжинок. Стемпінг та наклейки теж підійдуть!

Малюнки сніжинок та зірок
Малюнки сніжинок та зірок

7. Намальовані гірлянди

Дуже цікавий прийом – один малюнок, розтягнутий на всі нігті одразу. Ти, напевно, бачила таких змійок і різні абстракції. До новорічних свят чудово підійдуть гірлянди у тому ж стилі.

Намальовані гірлянди

8. Новорічна ялинка на нігтях

Коли ще будуть такі доречні дизайни з деревами, як не в новорічну ніч? Причому це можуть бути реалістичні ялинові гілки, засніжений ліс або символічні геометричні ялинки.

Новорічна ялинка на нігтях
Новорічнаялинка на нігтях

9. Синій новорічний манікюр

У першій десятці трендів однозначно будуть манікюри у синьому кольорі. У 2022 році це яскравий ультрамарин і глибокий сапфіровий з блискітками, переливами або металізованим ефектом. Експериментуй із малюнками зимового нічного неба!

Синій новорічний манікюр
Синій новорічний манікюр

10. Мереживний стемпінг

Серед сотень різноманітних пластин стемпінгу окреме місце займають ажурні мереживні малюнки. Взимку вони виглядають нітрохи не гірші за морозні візерунки на склі.

Мережевий стемпінг

11. Цукровий пісок

Пісочний або цукровий манікюр – це фактурне зернисте покриття. Воно дивно виглядає, швидко робиться і добре носиться. А завдяки густині ще й додатково зміцнює нігті.

Цукровий пісок

12.Новорічний нюдовий манікюр 2022

На честь Нового року пропонуємо розбавити нейтральний нюд мерехтливими частинками, блискучими акцентами, ажурними білими візерунками або навіть стразами. Головне, щоб таких елементів було небагато!

Новорічний нюдовий манікюр 2022
Новорічний нюдовий манікюр 2022

13. Смугастий манікюр

Смугастий новорічний манікюр повторює ті самі спіральні карамельки. Основні кольори – білий, червоний та зелений, але можеш додати трохи блиску.

Смугастий манікюр

14. Смішні написи на нігтях

Після літа дизайни нігтів зі смішними написами трохи відійшли на задній план. Але до новорічних свят саме час згадати про них знову, адже вони дуже милі та кумедні.

Смішні написи на нігтях

15. Стрази та об’ємний манікюр

Навіть якщо тобі здається, що об’ємні стрази, ланцюги та подібний декор не надто практичні у повсякденному житті, узимку можна собі не відмовляти.Нині це справжній тренд, який залишиться і у 2022 році.

Стрази та об'ємний манікюр
Стрази та об'ємний манікюр

16. Топ із блискітками

Урізноманітнити звичайне однотонне покриття допоможе топ із блискітками. Від звичайного гліттера його відрізняє щільність – він прозоріший і не такий густий.

Топ з блискітками

17. Новорічний манікюр із фольгою

Фольга в абстрактних дизайнах – чудове доповнення новорічного манікюру. Крім срібла та золота можеш додати синій, червоний чи зелений.

Новорічний манікюр з фольгою
Новорічний манікюр з фольгою

18. Втирання, що переливаються

Перлинні та інші втирки, що переливаються, хороші тим, що грають різними відтінками саме на світлі.А Новий рік – це якраз святкові гірлянди, свічки та бенгальські вогні!

Втирання, що переливаються
Втирання, що переливаються

19. Ефект металік

Металеві втирання суцільним покриттям нагадують яскраві ялинкові іграшки. Сміливо поєднуй різні кольори, експериментуй із покриттям та дзеркальним ефектом.

Ефект металік

20. Конфетті на нігтях

Великі різнокольорові конфетті особливо добрі саме для новорічних святкових манікюрів. З їхньою допомогою роблять мінімалістичні акценти, розтяжки або прикрашають намальовані гірлянди.

Конфетті на нігтях
Конфетті на нігтях

21. Діагональний манікюр

Сутність у тому, що перехід між двома кольорами або різними типами покриттів проходить по діагоналі, а не по горизонталі. Причому його можна приховати блискітками чи невеликим візерунком.

Діагональний манікюр

22.Зелений новорічний манікюр 2022

В останній сезон зелений колір у манікюрі на піку популярності. Але до зими яскраві трав’янисті відтінки змінюються темнішими та глибшими хвойними.

Зелений новорічний манікюр 2022
Зелений новорічний манікюр 2022

23. Градієнтний манікюр на Новий рік 2022

Тут є два основних тренди – омбре від бежевого до білого або від білого до блакитного. Радимо робити його за допомогою аерографа, щоб градієнт був плавним та акуратним.

Градієнтний манікюр на Новий рік 2022

24. Матовий червоний манікюр

Якщо хочеться урізноманітнити традиційний зимовий червоний, просто скористайся матовим топом. Так він стає ще більш елегантним і витонченим, причому на будь-якій довжині нігтів.

Матовий червоний манікюр
Матовий червоний манікюр

25. Манікюр із голографічним ефектом

Ну коли ще експериментувати з яскравими та яскравими голографіками, як не на Новий рік? Тим більше, що зараз їх багато, і вони такі різні – є навіть напівпрозорі та молочні.

Манікюр з голографічним ефектом
Манікюр з голографічним ефектом