Новорічний манікюр 2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї манікюру на Новий рік 2022

Новорічний манікюр 2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

До новорічних свят завжди хочеться блиску, фарб, яскравості та цікавих рішень. Щоб було простіше вибрати серед усієї різноманітності дизайнів, ми зібрали для тебе добірку найкрасивіших ідей новорічного манікюру 2022!

1. Червоно-білий манікюр

Важко уявити, коли ще поєднання червоного та білого виглядає настільки ж природно та органічно, як на Новий рік. Ялинкові кулі, карамельні смужки, гірлянди – вибирай.

Червоно-білий манікюр
Червоно-білий манікюр

2. Червоно-зелений новорічний манікюр

Червоний із зеленим в одному дизайні відразу нагадують про новорічні свята, навіть якщо це манікюр без тематичних малюнків та візерунків. Щоб поєднання не здавалося таким екстравагантним, розбав його білим або сріблястим.

Червоно-зелений новорічний манікюр
Червоно-зелений новорічний манікюр

3. Золотий манікюр на Новий рік 2022

Золотий манікюр завжди виглядає дорого та яскраво, можливо навіть занадто для повсякденного життя. А ось на новорічні свята це справжня знахідка, навіть якщо ти зробиш суцільний щільний металік.

Золотий манікюр на Новий рік 2022

4. Срібне покриття

Срібло – також ще один із головних варіантів манікюру у 2022 році. Найкраще використовувати його для акцентів у поєднанні з білим, бежевим, сірим або синім.

Срібне покриття

5. Дзеркальне втирання

Дзеркальний манікюр дуже відрізняється від звичайного срібла. Для такого ефекту використовуються спеціальні втирання та глянсовий топ. До речі, дзеркальна поверхня може бути кольоровою!

Дзеркальні втирання
Дзеркальні втирання

6. Малюнки сніжинок та зірок

Не подобаються складні чи мультяшні малюнки, але хочеться чогось особливого? Тоді сміливо вибирай новорічний манікюр із малюнками зірок чи сніжинок. Стемпінг та наклейки теж підійдуть!

Малюнки сніжинок та зірок
Малюнки сніжинок та зірок