Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин.

Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин: покрокові фото

Щоб бути наймоднішою та найкрасивішою в класі, зовсім не обов’язково годинами сидіти в салоні або просити маму зробити з волосся щось неймовірне. Ти цілком можеш впоратися самостійно, і ми тобі допоможемо! Тримай покрокові фото легких зачісок у школу самій собі за 5 хвилин!

Зачіски до школи на середнє волосся

Для простих та швидких зачісок середня довжина – найуніверсальніша. Вже можна пробувати щось цікаве, але надто довгі та об’ємні локони поки що не заважають.

Мальвінка-риб’ячий хвіст

Це щось середнє між косою та мальвінкою, зате подруги точно знайдуться! Збери дві тонкі пасма ззаду, виверни і зроби так ще три-чотири рази – поки вистачає довжини. Розслабь петлі та закріпи знизу гарною шпилькою.

Мальвінка-рибий хвіст - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Двохрівневий пучок

З такою зачіскою здається, що твоє волосся набагато довше, але насправді досить звичайного середнього каре. Зачеши пасма над чолом назад і збери в хвостик, а бічні – скрути в джгут, і так двічі. Акуратно загорни всі кінці та скріпи їх на потилиці.

Двохурівневий пучок - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Швидкий пучок на паличці

Якщо ти маєш японські палички або шпильки на ніжках – зробити цей пучок буде ще простіше. Збери волосся в хвіст, оберни його навколо основи шпильки і двічі перекрути з її допомогою.

Швидкий пучок на паличці - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Пучок для хвилястого волосся

При середній довжині прямі пасма можуть негарно стовбурчитися з пучка навколо поролонової гумки. А ось якщо у тебе від природи кучері, тоді вийде легка та повітряна недбалість.

Пучок для хвилястого волосся - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Асиметричний пучок із коси

У таку зачіску зручно збирати драбинку або каскад середньої довжини, коли кіска сильно витончується до кінця. Кількома пасмами, скрученими джгутом, переведи все волосся на один бік, заплети і заверни в пучок.

Асиметричний пучок з коси - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Вузол із джгутів

Збери два однакових хвостика вище і кожен скрути у вільний джгут. Зв’яжі джгути вузлом або просто оберни один навколо іншого, а потім сколи невидимками.

Вузол зі джгутів - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Зачіски до школи на довге волосся

Відрощувати розкішну довжину можна роками, але вона сама по собі виглядає чудово! Ось тільки розпущене волосся не надто зручне в школі, так що лови кілька варіантів!

Суворий пучок з хвилею

Якщо хочеться той самий елегантний кіношний пучок із хвилею – тоді тобі потрібна лише спеціальна поролонова гумка. Збери в неї половину волосся, а другою частиною оберни основу і сформуй хвилю.

Суворий пучок з хвилею - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Пучок із косою

Пропонуємо ще один спосіб легко прибрати волосся з обличчя за допомогою поролонової гумки. Тільки цього разу бічне пасмо не пускай хвилею, а заплетіть у косу і заверни навколо.

Пучок з косою - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Ніжні коси з бантом

Якщо в тебе занадто густе волосся, розділи його на три частини і заплети дві коси з боків. А їхні кінці оберни пасмом, яке залишилося посередині, і зафіксуй шпилькою з бантом або квіткою.

Ніжні коси з бантом - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Недбалий вузол

Важко придумати щось ще простіше цієї зачіски, а виглядає вона на всі сто! Збери два хвости і зв’яжи їх вузлами, поки вистачить довжини, а в кінці закріпи невидимками.

Недбалий вузол - Легкі зачіски до школи самої себе за 5 хвилин

Спіральний пучок

Пучков багато не буває, адже це найзручніший варіант для школи, і він точно вписується в будь-який дрес-код. Збери два хвости біля проділу, закрути їх джгутом, розслаб і оберни один навколо іншого. А якщо волосся на потилиці заважає – збери його колоском.

Спіральний пучок - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Забавний бант

Якщо у твоїй школі дозволяють легку недбалість, або в тебе саме намічається святковий захід – спробуй цей бант! Усього потрібно зібрати волосся в бублик і протягнути петлі.

Забавний бант - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Зачіски до школи на коротке волосся

Думаєш, з коротким волоссям нічого не можна зробити? Це лише популярний стереотип, який ми готові спростувати нашою добіркою!

Маленький повсякденний пучок

Найзвичайнішою гумкою стягни волосся в хвіст якомога нижче і загорни нагору, на зразок рулету. Відмінний варіант для хвилястого волосся, що стирчить, яке поки не відросло остаточно!

Маленький повсякденний пучок - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Коса на скроні

Якщо волосся зовсім коротке і пасма постійно заважають у обличчя, заплетити його в тугу косу. Але не вниз, а щільно прилягаючи до голови вздовж скроні та за вухо – з одного або з двох боків.

Коса на скроні - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Човник у кісках

Чолку або передні пасма розділяють на дві сторони і заплітають тонкі тугі кіски.Забери їх назад разом із пасмами від скронь, заколи невидимкою та прикрий волоссям.

Човка в кісках - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Коса по колу

Це щось середнє міжповсякденна балка і коса від скроні. Просто приберіть все волосся в бічних косах і заплітайте їх вільніше, щоб пасма доходили від верхньої частини голови, і скрутіть кінці разом на потилиці.

Коса по колу - Легкі зачіски в школу собі за 5 хвилин

Елегантний начіс

Ця зачіска підійде як для шкільного свята, так і на кожен день – просто зробити начіс легше. Головне – накрутити верхню пасмо на круглу щітку, а решту волосся просто зафіксувати лаком і невидимками.

Елегантний начіс - Легкі зачіски до школи собі за 5 хвилин

Швидкі завитки

Якщо у вас плойка і коротке волосся, ви вже на шляху до успіху! Заплетіть пасма, які тягнуться назад, у тугий колосок, а решту швидко накрутіть великими локонами всього за 3-5 хвилин.

Швидкі зачіски - Легкі зачіски до школи собі за 5 хвилин