Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин.

Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин: покрокові фото

Щоб бути наймоднішою та найкрасивішою в класі, зовсім не обов’язково годинами сидіти в салоні або просити маму зробити з волосся щось неймовірне. Ти цілком можеш впоратися самостійно, і ми тобі допоможемо! Тримай покрокові фото легких зачісок у школу самій собі за 5 хвилин!

Зачіски до школи на середнє волосся

Для простих та швидких зачісок середня довжина – найуніверсальніша. Вже можна пробувати щось цікаве, але надто довгі та об’ємні локони поки що не заважають.

Мальвінка-риб’ячий хвіст

Це щось середнє між косою та мальвінкою, зате подруги точно знайдуться! Збери дві тонкі пасма ззаду, виверни і зроби так ще три-чотири рази – поки вистачає довжини. Розслабь петлі та закріпи знизу гарною шпилькою.

Мальвінка-рибий хвіст - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Двохрівневий пучок

З такою зачіскою здається, що твоє волосся набагато довше, але насправді досить звичайного середнього каре. Зачеши пасма над чолом назад і збери в хвостик, а бічні – скрути в джгут, і так двічі. Акуратно загорни всі кінці та скріпи їх на потилиці.

Двохурівневий пучок - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Швидкий пучок на паличці

Якщо ти маєш японські палички або шпильки на ніжках – зробити цей пучок буде ще простіше. Збери волосся в хвіст, оберни його навколо основи шпильки і двічі перекрути з її допомогою.

Швидкий пучок на паличці - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Пучок для хвилястого волосся

При середній довжині прямі пасма можуть негарно стовбурчитися з пучка навколо поролонової гумки. А ось якщо у тебе від природи кучері, тоді вийде легка та повітряна недбалість.

Пучок для хвилястого волосся - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин

Асиметричний пучок із коси

У таку зачіску зручно збирати драбинку або каскад середньої довжини, коли кіска сильно витончується до кінця. Кількома пасмами, скрученими джгутом, переведи все волосся на один бік, заплети і заверни в пучок.

Асиметричний пучок з коси - Легкі зачіски до школи самої собі за 5 хвилин