Ботокс для волосся в домашніх умовах: як зробити, найкращі рецепти

Як зробити ботокс для волосся в домашніх умовах

Ботокс для волосся – зовсім не ін’єкційна косметологія, а корисний догляд для зволоження та живлення локонів. У салонах на них наносять спеціальну суміш із вітамінами, кератином та іншими корисними добавками. Це все потрібно правильно витримати та висушити. Тільки процедура досить дорога, а спробувати хочеться. Спеціально для тебе ми дізналися про ботокс для волосся в домашніх умовах!

Навіщо це потрібно?

Ботокс нагадує маску для волосся, тільки ефект від неї зберігається кілька місяців. На відміну від випрямлення з кератином, тут немає завдання вирівняти локони. Але пухнастість і стрепаність з неохайними січеними кінцями все одно йдуть.

Склади для ботоксу містять десятки поживних компонентів, рослинних екстрактів, гіалуронову кислоту, кератин та еластин. Процедура сподобається дівчатам, чиє волосся безнадійно пересушене роками фарбувань та укладок. Якщо локони зіпсувалися від хвороб, гормонів та стресів, або слабкі від природи – ботокс також покращить ситуацію.

Важливо розуміти, що ботокс – це косметична процедура, тому її ефект тимчасовий. Але навіть так він тримається до трьох місяців, і після цього можна сміливо повторити.Крім того, ботокс підтримує холодні відтінки фарбованого волосся, а особливо холодний блонд без жовтизни.

Для чого це потрібно - Ботокс для волосся в домашніх умовах

Вдома або в салоні: всі за і проти

Ботокс – одна з найбезпечніших процедур у салонах, особливо якщо робити його без укладання та випрямлення. Тому, якщо ти не маєш сумніву у своїх силах, можеш спробувати зробити його в домашніх умовах. Але врахуй, що без навичок та досвіду результат може бути не настільки вражаючим.