Весільний макіяж – покрокові уроки (70 фото)

Весільний макіяж: покрокові уроки (70 фото)

Будь-яка наречена мріє бути чарівною у найважливіший день у своєму житті. Коли ідеальна сукня знайдена, тоді настав час перейти і до більш нагальних питань. Зокрема, до того, що робити із весільним макіяжем. Але не турбуйся, тому що ми вже всі дізнались!

Чим відрізняється весільний макіяж?

Весільний макіяж балансує на тонкій межі між денним та вечірнім. Його завдання – підкреслити природну красу нареченої, виглядати урочисто, але не надто агресивно. Дуже темні та яскраві кольори майже не використовуються, а для акцентів підійде перламутр, шиммер, блискітки.

Існує поняття пробного макіяжу, який надають майже всі салони. Ще до весілля візажист робить запланований образ, щоб можна було оцінити його у всій красі та скоригувати. Якщо ти фарбуєшся самостійно – рекомендуємо зберегти цю традицію!

Чим відрізняється весільний макіяж

Помилки весільного макіяжу

Страшний сон нареченої – помилки та невдачі під час урочистостей.Щоб тобі не довелося турбуватися хоч би про макіяж, ми розібрали основні проблеми!

Неправильно підібраний тон

Наречена завжди знаходиться в центрі уваги, тому будь-які недоліки будуть видні. Відсутність тонального засобу або неправильний відтінок підкреслять усі нерівності та дрібні дефекти шкіри.

Неправильно підібраний тон - Помилки весільного макіяжу

Темні кола під очима

Підготовка до весілля вимотує і втомлює, а через нерви насамперед страждає сон. Тож темні кола під очима нареченої – не новина. Але не забувай замазати їх коректором або консилером, щоб після макіяжу не набути болючого вигляду.

Темні кола під очима - Помилки весільного макіяжу

Занадто багато косметики

Хоча на таку важливу урочистість і хочеться використовувати все найкраще, але це загрожує зворотним ефектом. Не зловживай косметикою і бери легкі текстури, які однаково гарні вдень, увечері та в об’єктиві. Інакше можна отримати ефект штукатурки, який добре видно поблизу і на фото.

Занадто багато косметики - Помилки весільного макіяжу