Стрижки на коротке волосся, що надають обєм: 10 красивих ідей (фото)

10 стрижок на коротке волосся, що надають об'єм

Головна проблема коротких стрижок – брак обсягу, через що голова часто виглядає не надто свіжою. Та й це просто негарно, адже хочеться отримати справжній вау-ефект! Щоденні укладання та літри фіксуючих засобів – сумнівний вибір. Але ми знайшли вихід і підібрали для тебе стрижки на коротке волосся, що надають об’єму!

1. Піксі

Якщо ти віддаєш перевагу хаотичному безладу, а не округлому об’єму – вибирай піксі. Рвані пасма, що стирчать, у художньому хаосі виглядають дуже стильно.

Піксі - Стрижки на коротке волосся, що надають обсяг

2. Французька стрижка

Стримана елегантність переплітається з підкресленою недбалістю. Об’єм виходить дуже легкий і природний, а замість укладання зачіску достатньо розтріпати вологими пальцями.

Французька - Стрижки на коротке волосся, що надають обсяг

3. Шапочка

Невимушена ретро-стрижка виглядає ненав’язливо та романтично досі. Їй характерний обсяг за рахунок плавної драбинки та чубчика – пряма, коса або асиметрична.

Шапочка - Стрижки на коротке волосся, що надають об'єм

4. Боб

Приємна перевага боба в тому, що навіть при відростанні він довго зберігає форму. А ще його легко і швидко укладати без довгих мук із плойкою.

Боб - Стрижки на коротке волосся, що надають обсяг

5. Сесон

Ще один варіант, частково близький до шапочки та бобу. Тут суть у плавних, м’яких та округлих лініях, які залишаються такими навіть із вираженою асиметрією.

Сессон - Стрижки на коротке волосся, що надають обсяг

6.Американка

Якщо тобі потрібен об’єм тільки зверху – це той варіант, тому що віскі та потилиця в американці досить гладкі. Особливо цікаво виглядають сучасні варіанти з градуйованими або рваними пасмами.

Американка - Стрижки на коротке волосся, що надають обсяг

7. Помпадур

Ці стрижки прийшли з чоловічої моди, але їх гідно оцінили багато актрис, починаючи з Тільди Суінтон. Віскі виголені або коротко зрізані, а весь об’єм йде нагору. Щоправда, тут уже потрібні міцніші засоби.

Помпадур - Стрижки на коротке волосся, що надають обсяг